Mikołaj Roznerski na domówce w czasie kwarantanny?

Mikołaj Roznerski nie bez powodu uważany jest za jedno, z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Największe grono widzów kojarzy go z serialem TVP 2, M jak miłość. Aktor młodego pokolenia z powodzeniem radzi sobie nie tylko na szklanym ekranie, ale i na deskach teatru. Tym razem, podczas kwarantanny, postanowił zrobić coś nieoczekiwanego.

Mikołaj Roznerski na domówce z przyjaciółmi

Roznerski od wielu lat wspiera różne akcje charytatywne. Gwiazdor M jak miłość angażuje się też w kampanie społeczne. Tym razem postanowił z przyjaciółmi zorganizować… domówkę. Wszystko podczas trwającej, wielkiej narodowej kwarantanny.

Koronawirus szaleje w Polsce. Rząd wprowadza kolejne restrykcje dla obywateli. Bez wyraźnej potrzeby nie możemy opuszczać domów. Opustoszałe są place miejskie, parki, czy leśne dukty. Co takiego zrobił Mikołaj Roznerski?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Viki Gabor powiedziała, co myśli o polskiej szkole. Odważnie!

Mikołaj zorganizował domówkę. Uspokajamy, gdyż nie złamał on restrykcji rządowych. Była to domówka wirtualna, a nazwa miała z pewnością spowodować rozgłos. Co za tym idzie, nagłośnić powagę problemu. Spowodować, by Polacy zostali w domach tak długo, jak będzie to konieczne.

Popularny z M jak miłość aktor zagościł na transmisji wideo na Instagramie u Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Mikołaj Roznerski razem z nimi zorganizował wirtualne spotkanie, które na żywo śledziło tysiące fanów.

Gwiazdy naturalnie siedziały u siebie w mieszkaniach, a głównym przesłaniem transmisji, oprócz zwrócenia uwagi na powagę sytuacji, było to, że nawet w zamknięciu w czterech ścianach, można sobie zorganizować czas bardzo niekonwencjonalnie.

Mikołaj Roznerski regularnie chwali się widokami ze swojego balkonu, czy odpala transmisje z innymi gwiazdami. Po to, by dać przykład ludziom, a także odrobinę rozrywki. Podobnym śladem podążają też inne gwiazdy. W telewizji głównie powtórki, teatry zamknięte, a cały show-biznes przeniósł się do Internetu. Dlatego, że to tam, jest w tej chwili epicentrum zainteresowania fanów.

Popularne tematy z NewsCafe.pl:

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here