Agata Duda ostro przesadziła? „Totalna hipokryzja Pierwszej Damy”

3
Agata Duda
Agata Duda

W Polsce tematem numer jeden jest obecnie pandemia koronawirusa. Media nie stronią też od polityki. W końcu w Sejmie i Senacie Rzeczypospolitej Polskiej toczy się zacięta dyskusja na temat zbliżających się wyborów prezydenckich. Dzisiaj jednak na nagłówkach znalazła się Agata Duda. Internauci nie przebierają w słowach i o zachowaniu Pierwszej Damy mówią wprost – hipokryzja. 

Agata Duda skrytykowana za swoje zachowanie

Internet wręcz płonie z emocji. Internauci nie szczędzą negatywnych komentarzy w kierunku Agaty Dudy. Według wielu z nich, Pierwsza Dama złamała zasady kwarantanny społecznej. O co poszło?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zenon Martyniuk zdruzgotany. Nie spodziewał się tego w najgorszych snach

Zaskakujący news pojawił się na łamach Pudelka. Informator przekazał portalowi, że Agata Duda wybrała się w podróż do Krakowa, gdzie spędzi nadchodzące wielkimi krokami Święta Wielkanocne. Internauci szybko zareagowali w komentarzach. Nie trafiają do nich słowa, że decyzja może być podyktowana bezpieczeństwem Pierwszej Damy. Według informacji Pudelka, to Andrzej Duda postanowił odseparować się od rodziny w tym trudnym czasie. W czasie, gdzie musi odbywać wiele spotkań, kluczowych dla funkcjonowania naszego kraju.

Pudelek, jak i Internauci nie zostawiają jednak na Pierwszej Damie suchej nitki. Przypominają, że przecież kilka dni temu Agata Duda tak ochoczo nawoływała do zachowania zasad kwarantanny. Stwierdziła też, że tegoroczne Święta Wielkanocne nie będą porą spotkań i odwiedzin. Musimy przebywać w domu i wytrzymać ten czas.

Rzeczywiście takie słowa i podróż Agaty Dudy mogą dziwić. Pudelek dotarł nie tylko do informacji, ale i zdjęć, jak Agata Duda w towarzystwie ochrony, elegancką limuzyną opuszcza Pałac Prezydencki. Są to co prawda informacje nieoficjalne, gdyż nikt nie potwierdził celu podróży małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niemniej Internet rozgrzał się już do czerwoności. Padają zarzuty o hipokryzję.

DZISIAJ GRZEJE:
Co się dzieje z Media Markt? Niewiarygodne doniesienia dotyczące zamknięcia

Popularne tematy z portalu NewsCafe.pl:

źródło: Pudelek

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here