Zenon Martyniuk zdruzgotany. Nie spodziewał się tego w najgorszych snach

1
3847
Zenon Martyniuk
Zenon Martyniuk

Zenon Martyniuk uważany jest w Polsce za prawdziwego króla Disco Polo. Sylwester Marzeń z TVP, Film o Zenku, kolejne rekordy oglądalności na Youtube – to wszystko powoduje, że kariera Martyniuka rozkwita na nowo. Wszystko przyćmiły jednak ostatnie wydarzenia. W życiu Zenka Martyniuka nie dzieje się za dobrze.

Zenon Martyniuk jest zdruzgotany?

Według portali plotkarskich, Zenek Martyniuk znalazł się w trudnej sytuacji. Panująca epidemia koronawirusa spowodowała, że król Disco Polo musi stawić czołowa wielu ograniczeniom. Nie chodzi jednak tylko o jego karierę. Ograniczenia dotykają nawet najbliższej rodziny. Na domiar złego, Zenon Martyniuk kolejny raz musi schować głowę w piasek po tym, jak „nawywijał” jego syn.

Jakiś czas temu w „Pytaniu na Śniadanie”, Zenek Martyniuk wyjawił, że w tegoroczne Święta Wielkanocne nie zobaczy się ani z matką, ani z wnuczką. Jego rodzicielka przebyła zawał serca i jest po rehabilitacji. W związku z tym Zenon Martyniuk ze względów bezpieczeństwa święta spędzi tylko z żoną. Poinformował też, że w Wielkanoc nie zobaczy się ze swoją wnuczką.

Kilkanaście godzin temu wyprowadzony został kolejny bolesny cios dla Martyniuka. Po raz kolejny w tarapaty wpadł jego syn. O wybrykach Daniela Martyniuka doniósł portal OTOPRESS. Mężczyzna po powrocie do kraju przebywał w przymusowej kwarantannie. Przebywał to w tym przypadku słowo klucz. Daniel opuścił bowiem miejsce zamieszkania, a policjantom miał odszczeknąć, że „ma w dupie kwarantannę”. Został ukarany mandatem, którego ostatecznie nie przyjął. Sprawa została skierowana do sądu.

Zenon Martyniuk kolejny raz musi wstydzić się za swojego syna. Potomek gwiazdy disco polo nie pierwszy raz bowiem ma problemy z prawem. „Zasłynął” już z tego, że wtargnął do mieszkania swojej dziewczyny, gdzie urządził awanturę. W zeszłym roku sąd skazał go za jazdę pod wpływem alkoholu. Z pewnością jego ojciec, król disco polo nie ma powodów do radości, widząc takie zachowanie syna.

źródło: OTOPRESS.PL, TVP, Twitter

Popularne tematy z newscafe.pl:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here