Viki Gabor

Viki Gabor powiedziała, co myśli o polskiej szkole. Odważnie!

Viki Gabor przebojem wdarła się do już i tak nasyconego świata show-biznesu. Obecnie jest jednym, z najgorętszych nazwisk na polskiej scenie muzycznej. Dała się poznać, jako finalistka drugiej edycji The Voice Kids. Boom jej popularności nastąpił jednak po tym, jak wygrała konkurs piosenki Eurowizja Junior. Nie dziwi zatem, że Gabor stała się dla wielu nastolatek symbolem do naśladowania. Setki tysięcy młodych Polek chce być na bieżąco ze swoją gwiazdą. Słowa, które wypowiedziała o polskiej szkole zapamiętają na długo.

Viki Gabor w szczerych słowach o szkole w Polsce

Pod koniec listopada 2019 roku Viki Gabor została najszczęśliwszą nastolatką w Polsce. Urodzona w 2007 roku wokalistka spełniła bowiem swoje marzenie. Zwyciężyła w konkursie piosenki Eurowizja Junior. Zyskała dzięki temu olbrzymią rozpoznawalność. Dziś jej profil w serwisie Instagram śledzi ponad 400 tysięcy osób.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Mikołaj Roznerski na domówce w czasie kwarantanny?

Dla wielu nastolatek Viki Gabor jest wzorem do naśladowania. Stąd musi uważać na słowa, które wygłasza publicznie. W ostatnim wywiadzie z Pomponik TV zdecydowała się na szczerą wypowiedź odnośnie edukacji w Polsce. Poruszyła też temat nauczania przez Internet, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

– W Polsce dostaje codziennie zadania domowe (…) To jest bardzo dziwne, ale już przyzwyczaiłam się do tego – powiedziała Gabor. Tym samym nawiązała do edukacji w Wielkiej Brytanii, gdzie tak często nie zadaje się prac domowych. Viki Gabor przyznała też szczerze, co zaszokowało wielu Internautów, że poziom nauczania w Polsce jest zdecydowanie wyższy od tego, na Wyspach Brytyjskich.

Młoda wokalistka przyznała też, że już ma powoli dość nauczania przez Internet i jak najszybciej chciałaby wrócić do swojej klasy. Tęskni za normalną szkołą, za znajomymi. Przyznała, że jej przyjaciele i nauczyciele są super i już nie może doczekać się powrotu do szkolnych ław.

źródło: Pomponik

“Grzeje” teraz na NewsCafe.pl:


1 komentarz
Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.