Marcelina Zawadzka wycisnęła łzy z oczu. Ten gest przejdzie do historii

2
7284
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka dla wielu osób stała się symbolem. Miss Polski z 2011 roku jest obserwowana na Instagramie przez ponad pół miliona fanów. Wiele Polek podążając za najnowszymi trendami sugeruje się tym, jak ubiera się Zawadzka, co je oraz, jak spędza wolny czas. Tym razem jednak prowadząca Pytanie na Śniadanie wycisnęła łzy z oczu wielu osób. 

Marcelina Zawadzka wzruszyła setki tysięcy Polaków

To, co zrobiła Zawadzka faktycznie porusza. Ciężko powstrzymać wzruszenie, a mocno wrażliwym osobom mogły się nawet polać łzy. Nie są to jednak w tym przypadku łzy smutku, a szczęścia. Pójdźmy jeszcze dalej. To łzy wdzięczności, bo gest, na który zdecydowała się Marcelina Zawadzka pokazuje, jak wielkie serce ma była Miss Polski.

Wszystko zaczęło się od niepozornego zdjęcia, na którym Zawadzka pozuje w pełni słońca na swoim balkonie. Pod najnowszym postem w serwisie Instagram błyskawicznie posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Pięknie wyglądasz, skąd sukienka, cudownie jak zwykle – to tylko jedne, z nielicznych komentarzy.

Naturalną rzeczą jest, że najpierw zwracamy uwagę na zdjęcie, a dopiero później na opis. Ten w przypadku byłej Miss Polonia zrobił olbrzymie wrażenie. Fani masowo zaczęli udostępniać go w mediach społecznościowych, a po kilku minutach pojawiły się komentarze wdzięczności.

Wiadomość, która zwala z nóg…

Co takiego uczyniła Marcelina Zawadzka? Prezenterka Pytanie na Śniadanie podzieliła się informacją o nowej kolekcji swojej biżuterii. Zaczęło się niewinnie, ale po chwili wszystko wyszło na jaw. Zawadzka postanowiła przekazać cały dochód ze sprzedaży biżuterii na walkę z koronawirusem!

To piękny gest solidarności w walce przeciwko pandemii. Nieocenieni są lekarze, którzy dzień i noc troszczą się o zdrowie zakażonych Polaków. Wiele firm rozpoczęło szycie maseczek, kombinezonów, czy wytwarzanie przyłbic. Ruszyła też masowa produkcja płynów dezynfekujących. Marcelina Zawadzka wykonała nie mniejszy gest. Fani szybko to docenili i na pewno złote serce Zawadzkiej zostanie zapamiętane na długo.

Polecane artykuły z portalu News Cafe:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here