Doda w seksownej stylizacji. Quarantine Pillow Challenge w Polsce!

2

Nowy challenge, który podbija zagranicznego Instagrama i TikTok’a zawitał już do Polski! Najmodniejsze gwiazdy wstawiają wyjątkowe zdjęcia swoich stylizacji oraz nagrywają filmiki. Doda jako jedna z pierwszych polskich gwiazd dołączyła do Quarantine Pillow Challenge i wygląda niesamowicie seksownie! A Ty pokusisz się o taki strój?

W czasie kwarantanny wszystkich dopada nuda, a brak możliwości wyjścia na zewnątrz jeszcze bardziej nas przytłacza. Jednak właśnie w takich chwilach często wpadają nam do głowy różne kreatywne pomysły. Na zagranicznych portalach możemy zauważyć coraz więcej zwariowanych zdjęć, które zdecydowanie przyciągają uwagę. Każdy seksowny strój jest wyjątkowy i jedyny swoim rodzaju. Dodatkowo nie potrzebujesz kupować ubrań, a wszystkie potrzebne materiały znajdują się w każdym domu!

Doda jako Pillow Queen!

Jedną z polskich celebrytek, które dołączyły do challenge’u jest Dorota Rabczewska, czyli znana wszystkim piosenkarka Doda. Jej strój spodobał się wielu internautom, szczególnie dlatego, że został stworzony tylko z… poduszki i paska!

Polska Pillow Queen wygląda oszałamiająco i seksownie w białej poduszce i zapiętym, czarnym paskiem. Czarne buty na obcasie i wyjątkowa biżuteria pięknie dopełniają cały strój! U swych nóg Doda posiada białą poduszkę z napisem:

„Królowa jest tylko jedna.”

Doda
źródło: Instagram

Co jest standardowym i rozpoznawalnym hasłem piosenkarki. Trzeba przyznać, że w tym stroju prezentuje się niczym prawdziwa Pillow Queen!

Seksowny strój każdej z pań jednak nie ma porównania z strojami jakie prezentują panowie! Kwarantanna trwa więc również płeć męska postanowiła wziąć udział w challenge’u. Panowie idąc śladami kobiet ubrali na siebie poduszki przewiązane po środku. Niektórzy pokusili się również o kilka dodatków. Ich wyjątkowe stylizacje spodobały się szczególnie paniom! Cała akcja jest naprawdę wyjątkowa i z pewnością w ciągu kilku tygodni rozprzestrzeni się również w Polsce!

źródło: TikTok

DZISIAJ GRZEJE:
Sylwia Bomba pokazała swoje ciało bez retuszu. Kobieta ma przez nie ogromne kompleksy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here