Kamil Durczok kpi z ludzi. Niebywałe zachowanie byłej gwiazdy TVN

2
3241
Kamil Durczok
Kamil Durczok, fot. YouTube

Złośliwi twierdzą, że Kamil Durczok z konfliktami z prawem czuje się, jak ryba w wodzie. W ostatnich miesiącach prasa wielokrotnie rozpisywała się o problemach byłego dziennikarza TVN. Teraz jednak Durczok przeszedł samego siebie. Jego komentarz to nic innego, jak kpienie ludziom prosto w twarz.

Kamil Durczok zakpił sobie z ludzi i kwarantanny

Były już dziennikarz TVN oskarżony jest o sfałszowanie weksli. To przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 5 do 25 lat. Kamil Durczok w konflikt z prawem popadł także za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Wygląda na to, że dziennikarzowi problemów z pewnością ciągle mało.

Ministerstwo Zdrowia uderza pięścią w stół. To koniec!

Tym razem Kamil Durczok zebrał się na odważny, a przez niektórych określany nawet jako głupi, komentarz na swoim profilu społecznościowym. Durczok napisał wprost, że nie zamierza przestrzegać zasad narodowej kwarantanny. Jeśli słowa przerodzi w czyny, to może mu grozić nawet 30 tysięcy złotych kary.

Co takiego opublikował były dziennikarz TVN? W bezpośredni sposób na swoim koncie na Twitterze napisał, że idzie… pobiegać do lasu. Komentarz oznaczył hashtagiem #durnezakazy i prowokacyjnym hasłem: a wy łapcie nas matoły – skierowanym prawdopodobnie do funkcjonariuszy policji.

Pod komentarzem Durczoka masowo posypały się negatywne opinie Internautów. Większość z nich jest niecenzuralna, dlatego też pomińmy cytowanie. Najłagodniejsze komentarze mówią o tym, że Durczok kpi prosto w oczy milionom Polaków, którzy stosują się do zaleceń władz krajowych i walczą z pandemią.

Taki wpis, który popełnił Kamil Durczok jest skrajnie nieodpowiedzialny. Dlatego, że w Polsce, ze względu na panującą pandemię koronawirusa wprowadzony został całkowity zakaz wstępu między innymi do lasów, parków, czy bulwarów miejskich. Były dziennikarz TVN ewidentnie ma problem z dostosowaniem się do przyjętych zasad. Z pewnością takim postępowaniem nie poprawia swojej sytuacji, a tym bardziej odbioru społecznego.

źródło: Twitter

Popularne tematy z NewsCafe.pl:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here