Gwiazda TVN pokazała zdjęcie z sesji ciążowej

1
TVN ciąża

Prywatne życie ludzi z tzw. show-biznesu budzi olbrzymie zainteresowanie mediów. Nic dziwnego. Lubimy czytać wiadomości dotyczące ich życia rodzinnego, czy też oglądać prywatne zdjęcia. Coraz częściej, nie musimy kupować kolorowych magazynów, aby dowiedzieć się co słychać u znanej aktorki, czy piosenkarza. Nierzadko, za pomocą mediów społecznościowych, same gwiazdy dzielą się swoją prywatnością z innymi. Nie inaczej jest w przypadku jednej z twarzy telewizji TVN, która pokazała swoje zdjęcia z ciążowym brzuszkiem.

Gwiazda TVN pozuje w ciąży

Anna Kalczyńska, bo o niej mowa to jedna z czołowych postaci stacji Mariusza Waltera. Dziennikarka razem z Andrzejem Sołtysikiem prowadzi popularny program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Prywatnie prezenterka jest żoną Macieja Maciejowskiego, który jest także związany ze wspomnianą stacją telewizyjną. Para ma troje dzieci – synka oraz dwie córeczki. Poza tym, prowadząca DDTV jest córką znanych aktorów – Haliny Rowickiej oraz nie tak dawno zmarłego Krzysztofa Kalczyńskiego.

SPRAWDŹ TEŻ: Kolejne sensacyjne informacje o Meghan Markle ujrzały światło dzienne

Gwiazda TVN jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Facebook, Instagram to miejsca w których chętnie wypowiada się na różne aktualne tematy. Również tam umieszcza prywatne zdjęcia. Możemy zobaczyć na nich nie tylko ją samą, ale i jej męża, dzieci, a także psa. Jednak sporą konsternację wzbudziła fotografia, którą Anna Kalczyńska umieściła w tym tygodniu. Widać na niej gwiazdę TVN, która jest w zaawansowanej ciąży. Czyżby dziennikarka spodziewała się kolejnego potomka?

Kamil Durczok kpi z ludzi. Niebywałe zachowanie byłej gwiazdy TVN

Wspomniane zdjęcie, które prezenterka wrzuciła na Instagram jest czarno-białe. Cechuje je prostota i minimalizm. Anna Kalczyńska jest ubrana w czarne spodnie i białą koszulę. W jej oczach widać radość, czule trzyma ręce na swoim brzuchu. Poza tym, na fotografii widnieje data 7.04.2010. O co chodzi? Dlaczego gwiazda stacji TVN umieściła taką datę?

Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska, fot. Instagram

Czytając to, co na zdjęciu napisała dziennikarka możemy wywnioskować, iż jest to fotografia archiwalna. To właśnie 10 lat temu Anna Kalczyńska po raz pierwszy została mamą. Zatem prezenterka TVN nie spodziewa się w najbliższym czasie kolejnego dziecka, tylko wspomina czasy, kiedy urodziła swojego pierworodnego syna.

Źródło: plejada.pl, Instagram

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here