Kidawa-Błońska zdemaskowana. Internet bezlitosny po kolejnej wpadce

1
2411
Kidawa-Błońska
Małgorzata Kidawa-Błońska

Kilka dni temu Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przyjął ustawę, w zgodzie z którą wybory prezydenckie będą miały charakter głosowania korespondencyjnego. Odbędą się prawdopodobnie 10 maja, zgodnie, z przyjętym wcześniej kalendarzem wyborczym. Jakiś czas temu bojkot wyborów ogłosiła Małgorzata Kidawa-Błońska. Opozycja jednomyślnie sprzeciwia się pomysłowi przeprowadzenia wyborów w sposób zaproponowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Jedna z liderek Koalicji Obywatelskiej ogłosiła nawet, że zawiesza swoją kampanię wyborczą. Czy na pewno? 

Małgorzata Kidawa-Błońska jednak nie przerwała kampanii wyborczej?

Wszystko wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym deklaracjom, Małgorzata Kidawa-Błońska nie przerwała kampanii wyborczej. Sprawa szybko wyciekła do sieci. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej została zdemaskowana podczas wywiadu na żywo dla Newsweeka. 

Kamil Durczok kpi z ludzi. Niebywałe zachowanie byłej gwiazdy TVN

Dziennikarz przed połączeniem wideo bez ogródek powiedział: „przenieśmy się do sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej”. Słowa te mocno zapadły w pamięć Internautom. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, jak to możliwe? Skoro Małgorzata Kidawa-Błońska zadeklarowała przerwanie kampanii wyborczej. W takim razie co robi w sztabie?

Na Twitterze można znaleźć mnóstwo opinii na ten temat. Nie brakuje też komentarzy, że Kidawa-Błońska wręcz oszukała swoich wyborców. Zawieszając kampanię wyborczą chciała zrobić na złość partii rządzącej, a tak naprawdę – za kulisami nadal prowadzi działania, mające na celu uzyskać jak najwyższe poparcie.

Jak informuje portal TVP Info, to nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Kidawa-Błońska robi zupełnie coś sprzecznego, ze swoimi wcześniejszymi deklaracjami. Pod koniec marca mimo, że i wówczas jej kampania była teoretycznie zawieszona, aktywnie udzielała się w mediach. Zagrzewała między innymi do bojkotu wyborów prezydenckich.

źródło: TVP Info

„Grzeje” teraz na NewsCafe.pl:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here