Biedronka wprowadza zakupy online! Zobacz, jakie to proste

0
Biedronka
Biedronka

Wielkopowierzchniowe sklepy robią wszystko, aby utrzymać się na rynku. W związku z nasilającą się pandemią koronawirusa nie jest łatwo konkurować w branży handlowej. Problemy odczuwają także najwięksi giganci, jak chociażby Biedronka. Teraz markety spod ręki Jeronimo Martins znalazły nowy sposób na zwiększenie obrotów. Wprowadzają zakupy online!

Biedronka wprowadza zakupy online

Sieć Jeronimo Martins to prawdziwy gigant handlu w Polsce. Biedronka posiada w naszym kraju około 3000 sklepów, w ponad 1000 lokalizacjach. Teraz portugalski gigant wpadł na nowy pomysł. Wprowadza do swojej oferty zakupy online.

Co prawda najpierw zakupy wprost pod drzwi obejmą swoim zasięgiem dziesięć miast w Polsce. Docelowo jednak Biedronka planuje znacznie poszerzyć horyzont działań. Wszystko dzięki współpracy sieci Jeronimo Martins z aplikacją Glovo. Aktualnie, na liście miast znalazły się: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Gdynia oraz Sopot.

Ministerstwo Zdrowia uderza pięścią w stół. To koniec!

Biedronka informuje, że w tej chwili do zdalnych zakupów wprowadziła 1000 najchętniej wybieranych produktów. Zakupy online będą realizowane w ciągu godziny – licząc od momentu złożenia zamówienia aż do dostarczenia pod drzwi. Można je więc śmiało nazwać nie tylko zakupami online, ale i zakupami ekspresowymi.

Pewnego rodzaju minusem wydaje się dodatkowy koszt dostawy. Ten wynosi 9,99 złotych za każdą dostawę towarów. Z jednej strony to minus, a z drugiej, mając na uwadze bezpieczeństwo, kwota, którą da się przełknąć. Olbrzymią zaletą jest brak limitu zakupów. Czyli możemy kupić online tyle, ile nam się podoba. Biedronka prosi jednak, by zakupy online robić racjonalnie. Tak, aby nie „przecenić” fizycznych możliwości dostawcy.

Zakupy online dzięki Biedronce i aplikacji Glove zostaną dostarczone pod same drzwi. Zostanie to zrobione jak najbardziej starannie. Tak, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu, między klientem, a dostawcą.

Klienci z zadowoleniem przyjęli ten pomysł. Jak Biedronka wywiąże się z realizacji założeń dowiemy się pewnie w przeciągu kilku dni, kiedy to pojawią się pierwsze opinie klientów. Oczywiście, o wszystkim Was poinformujemy.

źródło: Wiadomoscihandlowe.pl 

„Grzeje” teraz na NewsCafe.pl:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here