Pazura na spacerze! – „Zazdroszczę tym co są równiejsi”

0

Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia od codziennego siedzenia w domu. Internauci oburzeni zachowaniem aktora, który wrzucił do sieci swoje zdjęcie z córką na tle jeziora. Cezary Pazura padł ofiarą oskarżeń o opuszczenie domu w czasie obowiązujących zakazów.

Długi czas odosobnienia nikomu nie sprzyja, a piękne słońce na niebie jeszcze bardziej kusi by wyjść z domu. Jednak zgodnie z decyzją rządu obowiązuje zakaz wychodzenia do parków czy na długie spacery. Opuścić mieszkanie możemy tylko w koniecznych przypadkach takich jak wyjście do pracy lub po zakupy. Cezary Pazura podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem z córką nad jeziorem. Wzbudziło ono wiele emocji i spięć. Szczególnie zwróciło to uwagę internautów, ponieważ jeszcze pod koniec kwietnia Pazura żartował z koronawirusa przymierzając opaskę na oczy jako maseczkę.

Pazura opuścił kwarantannę?

Pod zdjęciem aktora pojawiło się mnóstwo komentarzy, głównie pozytywnych. Jednak część osób bardzo rygorystycznie podeszła do tematu. Jeden komentarz był szczególny, a jego autor otwarcie przyznał:

„Zazdroszczę tym co są równiejsi od innych równych.”

Napisał również, że bardzo zazdrości osobom, które mogą sobie pozwolić na wyjścia w plener podczas gdy inni muszą siedzieć w domu pod groźbą kar pieniężnych. Niestety, osoby które nie posiadają posiadłości lub choćby domku z ogródkiem mają bardzo utrudnioną sytuację. W takich okolicznościach balkon może okazać się prawdziwym luksusem.

Cezary Pazura

źródło: Instagram

Komentarz nie był złośliwym docinkiem, a wyrażeniem swojej opinii o aktualnej sytuacji. Jak sam komentujący napisał: „Nie ganię, nie krytykuję, nie wytykam. Po prostu zazdroszczę możliwości. Zrobiłbym to samo co Pan, gdybym mógł”.

Całą sytuację załagodził komentarz innego internauty, który wyjaśnił, że jest to prawdopodobnie część posiadłości aktora. Cezary Pazura nie odniósł się w żaden sposób do komentarzy.

Cezary Pazura

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here