Renata Beger ostro o kandydacie na Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. „Niech Pan Bóg trzyma w opiece wszystkich rolników”

0
609
Renata Beger

Znowu zrobiło się głośno o byłej posłance Samoobrony. Tym razem, Renata Beger ostro skomentowała ewentualną nominację Grzegorza Pudy na Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Kobieta nie przebierała w słowach.

Była posłanka Samoobrony powraca

Trzeba przyznać, iż była posłanka to wyrazista postać. Niejednokrotnie kobieta wywoływała spore kontrowersje. Do historii przeszedł wywiad, którego udzieliła w jednym z kolorowych tabloidów. Renata Beger wyznała w nim, iż „ma kurwiki w oczach” oraz „lubi seks jak koń owies”.

Od kilku lat rzadko słyszeliśmy coś na temat byłej współpracownicy Andrzeja Leppera. Nie znaczy to jednak, że Beger nie była aktywna zawodowo. W zeszłym roku została liderką Polskiego Związku Zawodowego Rolnictwa „Wyzwolenie”, a także członkiem Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Renata Beger właśnie wypowiedziała się na temat ewentualnych zmian na stanowisku Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Chodzi o odejście obecnego szefa resortu, Jana Krzysztofa Ardanowskiego i zastąpienie go Grzegorzem Pudą.

Niewątpliwie to, co powiedziała Beger odbije się szerokim echem. Zdaniem byłej posłanki jeśli rzeczywiście w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi nastąpią wspomniane zmiany, polskie rolnictwo znajdzie się w poważnych tarapatach.

Renata Beger jest pewna, że to złe rozwiązanie

Działaczka nie ukrywa, że nominacja Pudy to nie jest dobry wybór. Co prawda mężczyzna ukończył studia rolnicze, ale jest tylko „teoretykiem”. Obecny minister to zupełnie inny typ polityka. Zdaniem Beger „Jan Krzysztof Ardanowski potrafił słuchać rolników i wiedział, co się do niego mówi. Miał olbrzymie doświadczenie”. Tego brakuje jego ewentualnemu następcy. Co ciekawe, Renata Beger idzie jeszcze dalej, twierdząc, że w tej chwili w partii rządzącej nie ma żadnego polityka, który mógłby zastąpić Ardanowskiego.

O tym jak ciężkie czasy mogą nadejść dla polskich rolników w związku z dymisją Ardanowskiego, świadczą kolejne słowa byłej posłanki: „Niech Pan Bóg trzyma w opiece wszystkich rolników”, „To już nie będzie Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, tylko „zwijania wsi.”

Mocne słowa, prawda? Zgadzacie się z Renatą Beger, iż najlepszym wyjściem byłoby pozostawienie Jana Krzysztofa Ardanowskiego na stanowisku ministra?

Źródło: RMF FM

  1. Hanna Lis pokazała się w „nieatrakcyjnym” wydaniu
  2. Beata Kozidrak chciała pomóc. Internauci wytknęli gwieździe wpadkę
  3. Celine Dion zmaga się z poważną chorobą? Drastyczne zdjęcia gwiazdy wywołały niepokój

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here