Renata Beger ostro o kandydacie na Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. “Niech Pan Bóg trzyma w opiece wszystkich rolników”

Znowu zrobiło się głośno o byłej posłance Samoobrony. Tym razem, Renata Beger ostro skomentowała ewentualną nominację Grzegorza Pudy na Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Kobieta nie przebierała w słowach.

Była posłanka Samoobrony powraca

Trzeba przyznać, iż była posłanka to wyrazista postać. Niejednokrotnie kobieta wywoływała spore kontrowersje. Do historii przeszedł wywiad, którego udzieliła w jednym z kolorowych tabloidów. Renata Beger wyznała w nim, iż “ma kurwiki w oczach” oraz “lubi seks jak koń owies”.

Od kilku lat rzadko słyszeliśmy coś na temat byłej współpracownicy Andrzeja Leppera. Nie znaczy to jednak, że Beger nie była aktywna zawodowo. W zeszłym roku została liderką Polskiego Związku Zawodowego Rolnictwa “Wyzwolenie”, a także członkiem Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Renata Beger właśnie wypowiedziała się na temat ewentualnych zmian na stanowisku Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Chodzi o odejście obecnego szefa resortu, Jana Krzysztofa Ardanowskiego i zastąpienie go Grzegorzem Pudą.

Niewątpliwie to, co powiedziała Beger odbije się szerokim echem. Zdaniem byłej posłanki jeśli rzeczywiście w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi nastąpią wspomniane zmiany, polskie rolnictwo znajdzie się w poważnych tarapatach.

Renata Beger jest pewna, że to złe rozwiązanie

Działaczka nie ukrywa, że nominacja Pudy to nie jest dobry wybór. Co prawda mężczyzna ukończył studia rolnicze, ale jest tylko “teoretykiem”. Obecny minister to zupełnie inny typ polityka. Zdaniem Beger “Jan Krzysztof Ardanowski potrafił słuchać rolników i wiedział, co się do niego mówi. Miał olbrzymie doświadczenie”. Tego brakuje jego ewentualnemu następcy. Co ciekawe, Renata Beger idzie jeszcze dalej, twierdząc, że w tej chwili w partii rządzącej nie ma żadnego polityka, który mógłby zastąpić Ardanowskiego.

O tym jak ciężkie czasy mogą nadejść dla polskich rolników w związku z dymisją Ardanowskiego, świadczą kolejne słowa byłej posłanki: “Niech Pan Bóg trzyma w opiece wszystkich rolników”, “To już nie będzie Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, tylko “zwijania wsi.”

Mocne słowa, prawda? Zgadzacie się z Renatą Beger, iż najlepszym wyjściem byłoby pozostawienie Jana Krzysztofa Ardanowskiego na stanowisku ministra?

Źródło: RMF FM

  1. Hanna Lis pokazała się w „nieatrakcyjnym” wydaniu
  2. Beata Kozidrak chciała pomóc. Internauci wytknęli gwieździe wpadkę
  3. Celine Dion zmaga się z poważną chorobą? Drastyczne zdjęcia gwiazdy wywołały niepokój

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here