Tomasz Kammel i jego luksusowy salon

Tomasz Kammel zaprezentował imponujący salon. Gwiazda TVP żyje w luksusie (FOTO)

Dziennikarz TVP raczej unika pokazywania zdjęć swojego apartamentu. Tym razem, przy okazji wpisu na nieco inny temat, Tomasz Kammel zdradził jak wygląda jego salon. Cóż, jest luksusowy, nawet bardzo.

Tomasz Kammel pławi się w luksusie

Bez wątpienia Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy telewizyjnych. Wielu widzów TVP zastanawia się jak wygląda miejsce, w którym na co dzień mieszka sympatyczny dziennikarz.

Niedawno mężczyzna sam uchylił rąbka tajemnicy. Publikując zdjęcie z fragmentem występu jednego z uczestników “The Voice of Poland”, pokazał sporą część swojego komfortowego salonu.

Przypomnijmy, iż Kammel zajmuje jeden z luksusowych apartamentów, który mieści się w Warszawie. Gospodarz “The Voice of Poland” uwił sobie naprawdę godne pozazdroszczenia gniazdko. Świadczy o tym chociażby jego salon.

Minimalizm i nowoczesność to dwa słowa, które przychodzą na myśl, kiedy popatrzymy na powyższą fotografię. Niewątpliwie salon Tomasza Kammela jest bardzo funkcjonalnym pomieszczeniem. Znajduje się tam kominek, biblioteczka i spory telewizor. Oczywisćie jest tam także stolik kawowy i wygodna kanapa.

Pisząc o apartamencie znanego dziennikarza warto zwrócić uwagę na inne pomieszczenia. Okazuje się, że także one są nowocześnie i komfortowo urządzone.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Sypialnia gwiazdy TVP jest nie tylko nowoczesna, ale i przytulna. Beżowy dywan z długim włosiem sprawia, że nawet chodząc na boso można poczuć się przyjemnie. Nie dziwimy się zatem, że Kammel lubi spędzać w tym miejscu sporo czasu. Mężczyzna nie tylko śpi w tym pokoju, ale w czasie kwarantanny prowadził z niego videokonferencje.

Podsumowując nie da ukryć, że Tomasz Kammel żyje w luksusowych wnętrzach. Świadczą o tym chociażby fotografie, które opublikował na Instagramie sam prezenter.

A Wam jak podoba się apartament doświadczonego dziennikarza? Chcielibyście mieć podobne mieszkanie jak Tomasz Kammel? Czekamy na Wasze opinie.

Źródło: Instagram

  1. Hanna Lis pokazała się w „nieatrakcyjnym” wydaniu
  2. Beata Kozidrak chciała pomóc. Internauci wytknęli gwieździe wpadkę
  3. Celine Dion zmaga się z poważną chorobą? Drastyczne zdjęcia gwiazdy wywołały niepokój

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.