Hanna Lis pokazała się w „nieatrakcyjnym” wydaniu. Dziennikarka zrobiła to z ważnego powodu

0
973
Hanna Lis łazienka

Znana dziennikarka zaskoczyła użytkowników Instagrama. Wszystko z powodu zdjęcia, które sama określiła słowem „bardzo nieatrakcyjne”. Co ciekawe, Hanna Lis zrobiła to celowo. Chodzi o ważny powód.

Hanna Lis działała celowo

Niewątpliwie dla wielu osób prezenterka to ikona stylu. Rzeczywiście Hanna Lis znana jest ze swojego dobrego gustu. Wiele Polek nie tylko podziwia dziennikarkę, ale także stara się ją naśladować.

Z pewnością gwiazda ma zmysł do odpowiedniego doboru stylizacji. Niejednokrotnie są one dziełem znanego projektanta Łukasza Jemioła. Zresztą artysta jest wieloletnim przyjacielem dziennikarki. Po drugie, Hanna Lis zawsze umie odnaleźć się w każdej sytuacji. Prawdopodobnie zawdzięcza to swojemu sporemu doświadczeniu, klasie i znajomości języków obcych.

Można powiedzieć, że dla wielu osób Lis jest niemalże chodzącym ideałem. Z tego powodu najnowszy wpis prezenterki zaskoczył nieco jej fanów. Była gwiazda Polsatu umieściła bowiem zdjęcie, które bez ogródek nazwała „nieatrakcyjnym”.

Zdjecie z gatunku VERY unglamorous, w dresie, łazience i z pralką w tle.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Jak się okazało, fotografia ta została zrobiona z konkretnego powodu. Otóż dziennikarka za jej sprawą przyłączyła się do akcji z okazji #DzienSzpilek. Mało tego namawiała do tego samego inne kobiety.

Dziś wszystkie załóżmy szpilki!

Co ciekawe użytkownicy Instagrama wcale nie uznali fotografii Hanny Lis za nieatrakcyjną. Wprost przeciwnie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Piękna akcja , a pani stylizacja zapiera dech … 😍

Mega stylizacja !!! Taka prawdziwa 👌

Haniu. Tobie nawet pralka w komplecie z dresem nie przeszkadza. Wyglądasz obłędnie 🔝🔝🔝

Pani jest zawsze piękna😍

Pani Haniu , używając młodzieżowego słownictwa „ wymiata Pani „ ❤️❤️

Jak widać internautom spodobało się zdjęcie. Zachwalali zarówno samą Hannę Lis, jak i jej stylizację, a nawet łazienkę, którą widać w tle. Wydaje się, że nazwanie fotografii „bardzo nieatrakcyjną” było swego rodzaju kurtuazją ze strony gwiazdy.

Źródło: Instagram

  1. Kamil Stoch złożył kibicom propozycję. Takiego odzewu chyba się nie spodziewał
  2. Beata Kozidrak chciała pomóc. Internauci wytknęli gwieździe wpadkę
  3. Dagmara Kaźmierska podpadła fanom. Chodzi o pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here