Beata Kozidrak chciała pomóc. Internauci wytknęli gwieździe wpadkę

0
616
Beata Kozidrak wpadka

Z pewnością internauci okazali się bezlitośni dla liderki „Bajmu”. Wytknęli piosenkarce sporą wpadkę. Cóż Beata Kozidrak chciała dobrze, a wyszło, jak wyszło. Zobaczcie sami, czy rzeczywiście gwiazda zaliczyła tak wielką gafę.

Beata Kozidrak wsparła ogólnopolską akcję

Niewątpliwie gwiazdy chętnie przyłączają się do ogólnopolskich akcji, które mają na celu wsparcie osób, które potrzebują pomocy. Bez dwóch zdań to godne pochwały. Także Beata Kozidrak zdecydowała się wykorzystać swoją popularność, aby pomóc chorym dzieciom.

Wokalistka „Bajmu” przyłączyła się do akcji #DzienSzpilek Przypomnijmy, iż publikując forografię w szpilkach sprawiamy, iż 2 zł (za każdy hashtag #dzienszpilek) trafia na konto dzieciaków zmagających się z rakiem.

Liderka „Bajmu” popełniła gafę

Prawdopodobnie Beata Kozidrak była mocno zaskoczona, kiedy przeczytała komentarze internautów pod swoim zdjęciem. Okazało się, że czujni użytkownicy Instagrama zauważyli, że wokalistka wcale nie ma na swoich stopach szpilek.

Ale pani nie jest w szpilkach🤔🤔👠

Uwielbiam Panią Beatę,ale to nie szpilki tylko tzw konusy masakra

Z całym szacunkiem to jie sa szpilki więc co pani świętuje ?

Beata, tylko to nie są szpilki 🤭 To obcasy na klocku, nie na szpilce. Sama akcja super 🙌🏻

Jeden z obserwujących konto Beaty przytoczył nawet definicję tego, co to są szpilki.

Szpilki – damskie obuwie na wysokim, cienko zakończonym obcasie, często z noskiem w szpic. Szpilką nazywany jest także sam tego rodzaju obcas. Szpilki to na ogół eleganckie pantofle, ale obcas szpilkowy jest stosowany także np. w kozakach czy sandałach.

A Wy sądzicie, że Beata Kozidrak rzeczywiście popełniła błąd i założyła na stopy nie ten rodzaj buta co trzeba? Czekamy na Wasze opinie.

Źródło: Instagram

  1. Justyna Kowalczyk już po ślubie. Znamy szczegóły ceremonii
  2. Kamil Stoch złożył kibicom propozycję. Takiego odzewu chyba się nie spodziewał
  3. „Korona królów”. Złe wieści dla widzów serialu TVP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here