Celine Dion zmaga się z poważną chorobą? Drastyczne zdjęcia gwiazdy wywołały niepokój

0
3779
Celine Dion

Wielbiciele talentu Celine Dion są poważnie zmartwieni. Chodzi o wygląd gwiazdy. Patrząc na piosenkarkę można odnieść wrażenie, że z jej zdrowiem nie wszystko jest w porządku. Czy rzeczywiście kobieta cierpi na poważną chorobę?

Celine Dion zmaga się z zaburzeniami?

Od czasu kiedy popularna wokalistka straciła męża, nieustannie pojawiają się niepokojące plotki na jej temat. Najpierw pisano o jej wielkiej rozpaczy i smutku, zaraz potem zaczęto snuć spekualcje na temat wyglądu Celine Dion.

Rzeczywiście trzeba przyznać, że Celine Dion doświadczyła na przestrzeni minionych lat wiele dramatycznych sytuacji. Śmierć męża, zaraz potem brata, a kilka lat temu ukochanej mamy, musiały bardzo zaboleć piosenkarkę.

Na szczęście Celine Dion powróciła na scenę. W ubiegłym roku wydała nową płytę i ruszyła w trasę koncertową. Jednak wiele wskazuje na to, że w życiu piosenkarki nie wszystko układa się tak jak powinno. Tezę tę mają potwierdzać najnowsze zdjęcia gwiazdy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

Rzeczywiście fotografie Celine Dion mogą napawać niepokojem. Gwiazda wygląda na bardzo wychudzoną. Można wręcz rzec, że jej ciało to sama skóra i kości.

Podobne zdanie mają wielbiciele Kanadyjki. Pod wpisem zaroiło się od komentarzy zaniepokojonych fanów. Niektórzy sugerują wprost, iż Celine Dion cierpi na anoreksję. Z tego powodu porównują ją nawet z piosenkarką Karen Carpenter, która zmarła właśnie z powodu tego zaburzenia.

Pamiętasz dlaczego zmarła Karen Carpenter?? Od jakiegoś czasu wyglądasz bardzo podobnie do niej. Dbaj o siebie, proszę!!! ❤️❤️❤️❤️

Celine wyglądasz na zbyt wychudzoną, kocham Cię, szanuję jako jeden z najlepszych żeńskich głosów na świecie, ale proszę zadbaj o siebie, to jak wyglądasz nie jest ok

O Boże, właśnie pomyślałem to samo. Wow! Ona jest wychudzona. Przykro mi, że Rene zmarł, ale Ty powinnaś się leczyć. Modlę się za Ciebie Celine.

Bardzo, bardzo niezdrowa i super chuda, wychudzona 🙁🙁

A Wy co sądzicie na temat kondycji Celine Dion? Uważacie, że artystka rzeczywiście cierpi na jakąś poważną chorobę?

Źródło: Instagram

  1. Hanna Lis pokazała się w „nieatrakcyjnym” wydaniu
  2. Beata Kozidrak chciała pomóc. Internauci wytknęli gwieździe wpadkę
  3. Dagmara Kaźmierska podpadła fanom. Chodzi o pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here