Magda Gessler zrobiła show na Instagramie. Z wrażenia opadają szczęki

0
3193
Magda Gessler zrobiła show na Insta

Gwiazda stacji TVN, Magda Gessler znów jest na ustach wszystkich. Jeżeli choć przez chwilę pomyśleliście, że chodzi o wybory prezydenckie, to jesteście w grubym błędzie. Najbardziej znana polska restauratorka, a zarazem główna twarz programu „Kuchenne Rewolucje” podbija Instagram niesamowitym zdjęciem.

Magda Gessler podbija Instagram

Nie ma wątpliwości, że Magda Gessler dysponuje wielomilionowym gronem fanów. Oczywiście, przy takiej rozpoznawalności zdarzają się też osoby, które na każdym kroku krytykują gwiazdę TVN. Dziś jednak z pewnością wszystkim, szczęki opadły z wrażenia. Wszystko przez zdjęcie na Instagramie, które zamieściła córka Lara.

Fotografia jest małą pocztówką z przeszłości. Jak napisała Lara Gessler, pochodzi ona z lat 90-tych. Na zdjęciu widać między innymi Larę, Mikołaja oraz Tadeusza (dzieci gwiazdy TVN), ale prawdziwe show zrobiła właśnie Magda Gessler.

DZISIAJ GRZEJE:  Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem

Wielu fanów znanej restauratorki zauważa, że tak naprawdę od 90′ lat niewiele się zmieniła. Ta sama bujna czupryna, ten sam uśmiech i twarz. Dlatego nawet pojawiają się nawet komentarze, że Magda Gessler jest jak wino – im starsza, tym… lepsza.

„Super rodzinka”, „Wooow jakie super zdjęcie”, „Wszystkiego co najlepsze dla Jaśnie Nam Panującej, Królowej Smaków”, „Mamuska piękna i elegancka o każdej porze dnia i nocy” – to tylko część komentarzy pod zdjęciem, które zamieściła Lara Gessler. Z pewnością z minuty na minutę będzie ich przybywać, bowiem fotka, choć wrzucona niedawno, już jest absolutnym hitem Instagrama.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Diva sice always! ✨♥️🥳🙌🏼 Kochamy Cię bardzo! #mama #90 #urodziny #diva #stolat #red #90s

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 

źródło: Instagram

DZISIAJ GRZEJE:  Doda, Manowska, Mucha, Krzan i inne gwiazdy. Zobacz jak wyglądały kiedyś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here