Sławomir Nitras oskarża sztab Dudy. Zastanawiające zdjęcia obiegły Internet

0
5333
Nitras uderza w sztab Dudy

Sławomir Nitras dopatrzył się kolejnej afery, która jego zdaniem, a także w opinii Dariusza Jońskiego ma związek ze sztabem wyborczym Andrzeja Dudy. Chodzi o… zdejmowanie plakatów Rafała Trzaskowskiego. W Internecie pojawiły się nawet zdjęcia z całego zamieszania. 

Sławomir Nitras uderza w sztab Andrzeja Dudy

Kto, jak kto, ale Sławomir Nitras doskonale wie, jak uderzyć w środowisko Prawa i Sprawiedliwości oraz w zwolenników Andrzeja Dudy. Poseł Koalicji Obywatelskiej wielokrotnie zasłynął z kontrowersyjnych działań, a teraz sam, na finiszu kampanii prezydenckiej atakuje politycznych oponentów.

Nitras podał dalej post, który zamieścił Dariusz Joński, co jest jednoznaczne, że zgadza się z opinią politycznego sojusznika. Chodzi o finisz kampanii wyborczej Andrzeja Dudy na rynku w Zamościu. Przed nim miało dojść do skandalicznych, w opinii Jońskiego i Nitrasa scen.

DZISIAJ GRZEJE:  Rafał Trzaskowski zrobi to po wygranych wyborach? Polacy będą wściekli

„Rozpoczęto przygotowania do wiecu, czego wyrazem są zdejmowane przez miasto banery Rafała Trzaskowskiego” – napisał na Twitterze Joński. Post szybko udostępnił wspomniany przez nas Sławomir Nitras.

Bliski współpracownik, a także członek sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego pyta, jakim prawem miasto zdejmuje banery Rafała Trzaskowskiego. Padają oskarżenia, że to przestępstwo wyborcze. Sławomir Nitras domaga się stanowczej reakcji Państwowej Komisji Wyborczej, którą również oznaczył w swoim poście.

Sprawa wygląda bardzo poważnie. Póki co miasto Zamość, ani też sztab Andrzeja Dudy nie odnieśli się do zarzutów. Wiele osób sugeruje jednak, że baner mógł w jakimś stopniu zagrażać bezpieczeństwu mieszkańców. Zapewne wkrótce poznamy stanowisko zamojskiego ratusza.

źródło: Twitter

DZISIAJ GRZEJE:  Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here