Tusk uderza w Dudę

Tusk włożył kij w mrowisko. Wyborcy Andrzeja Dudy są wściekli

Donald Tusk atakuje na finiszu kampanii wyborczej. Nie ma wątpliwości, że najbliższe kilkadziesiąt godzin będzie kluczowe w kontekście II tury wyborów prezydenckich. To ostatnia prosta kampanii, a zatem ostatnia szansa dla Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy, aby przekonać niezdecydowanych wyborców. Kandydata Koalicji Obywatelskiej próbuje wspomóc, jak tylko może Tusk. Tym razem były przewodniczący Platformy Obywatelskiej w ostrych słowach wyraził się o Andrzeju Dudzie. 

Donald Tusk włożył kij w mrowisko

Donald Tusk przyzwyczaił już do mocnych komentarzy, czy to w stronę obozu rządzącego, czy konkretnych polityków – Andrzeja Dudy, czy Jarosława Kaczyńskiego. Na finiszu prezydenckiej kampanii, Tusk próbuje zmobilizować elektorat Trzaskowskiego. Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej doskonale zdaje sobie sprawę, że każdy z głosów, przy zbliżonych wynikach sondaży może być na wagę złota.

[irp posts=”3006″ name=”Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem”]

Jednak tym razem wydaje się, że Donald Tusk przesadził. Zwolennicy Andrzeja Dudy nie mają wątpliwości, że niedoszły kandydat w wyborach prezydenckich nazwał obecnie urzędującego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej… bolszewikiem. Ordynarny wpis Donald Tusk zamieścił na swoim Twitterze.

Jak widać, brudna kampania trwa w najlepsze. Choć Platforma Obywatelska wielokrotnie apelowała ustami swoich liderów o walkę na argumenty, to coraz częściej z tego obozu wypływają słowa, delikatnie mówiąc wulgarne w kierunku sprawującego urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy.

Po słowach, na które odważył się Donald Tusk wyborcy Andrzeja Dudy są wręcz wściekli. Da się to zauważyć po licznych komentarzach, które pojawiły się na Twitterze byłego szefa Platformy Obywatelskiej.

Do urn pójdziemy już za dwa dni. Dlatego też wkrótce rozpocznie się cisza wyborcza. Obaj kandydaci mają ostatnie godziny, aby przekonać niezdecydowanych wyborców. Wszystko wygląda z pewnością na to, że do ostatniej chwili będą ważyć się losy zwycięstwa w wyborach prezydenckich.

źródło: Twitter 

[irp posts=”2929″ name=”Trzaskowski pod ścianą. Kompromitujące fakty ujrzały światło dzienne”]


1 komentarz
slimakk

10/07/2020 @ 16:47

Reply

Tusk zanizyl

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.