Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem

0
59831
Katarzyna Dowbor tak mieszka

Katarzyna Dowbor to prezenterka telewizyjna, której po prostu nie da się nie lubić. Aktualnie gwiazda związana jest z telewizją Polsat, choć przez większość swojej kariery pracowała dla TVP. Na antenie stacji ze słoneczkiem w logo realizuje poruszający miliony telewidzów program „Nasz nowy dom”. Prezenterka wraz z ekipą remontową przywraca godność najbardziej potrzebującym rodzinom. Mówiąc wprost, gruntownie remontuje ich domy oraz mieszkania. Teraz jednak, to sama, na łamach portalu „Dobrze Mieszkaj” postanowiła pochwalić się swoimi czterema kątami. Dlatego też trzeba przyznać, że gniazdko Katarzyny Dowbor robi ogromne wrażenie. Z pewnością, już po samych zdjęciach da się poczuć jego niezwykły klimat. Aż można sobie wyobrazić, jaki efekt robi wnętrze, kiedy się w nim przebywa.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się swoim domem, jest na co popatrzeć

Jak sama Katarzyna Dowbor przyznała w rozmowie z „Dobrze Mieszkaj”, to już jej siódmy dom w życiu. Pozostałe sześć oczywiście sprzedała. „Położony jest w pięknym miejscu, ma dużą działkę i zachwyca ciepłym, klasycznym stylem, który lubię (…) Czuje, że jestem po prostu u siebie” – opisuje swoje gniazdko Dowbor.

[ngg src=”galleries” ids=”19″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Katarzyna Dowbor przyznała także w wywiadzie ze wspomnianym portalem, że o zakupie domu zaważyły także otaczające go łąki. Gwiazda dzięki olbrzymiemu terenowi mogła przeprowadzić się ze swoją ukochaną kobyłą. Prezenterka zamieszkała w nowym miejscu także z pozostałymi zwierzątkami.

Prezenterka Polsatu przez większość kariery związana była z Telewizją Polską. Na różnych antenach TVP, w różnych rolach Katarzyna Dowbor spędziła kilkadziesiąt lat. W ostatnich latach na nowo promienieje, a jej popularność wciąż szybuje w górę. W środowisku uznawana jest za niezwykłą kobietą. Darzona olbrzymim szacunkiem. Jak mówią jej znajomi, jest po prostu sobą i nikogo nie udaje. Wydaje się, że dlatego też jej program „Nasz nowy dom” cieszy się aż tak olbrzymią popularnością. Z pewnością wszyscy fani, nie mogą się już doczekać emisji nowych odcinków.

źródło: Dobrze Mieszkaj, Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here