Doda, Manowska, Mucha, Krzan i inne gwiazdy. Zobacz jak wyglądały kiedyś

0
Doda, Mucha, Manowska, Krzan
Doda, Anna Mucha, Marta Manowska i Izabella Krzan

Dzisiaj bardzo ważny dzień dla wszystkich ojców. 23 czerwca, czyli obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji postanowiliśmy pokazać Wam, jak wyglądały polskie gwiazdy w dzieciństwie. Doda, Anna Mucha, Marta Manowska, Izabella Krzan, ale nie tylko. Mamy całkiem sporą paczkę kobiet polskiego show-biznesu. Zresztą, sprawdź sam/a i daj znać, które z nich byś rozpoznał/a

Doda, Anna Mucha, Marta Manowska i Izabella Krzan, czy wiesz, jak wyglądały w przeszłości?

Internet rozgrzał się wręcz do czerwoności. Jak śpiewano w klasyku, wszyscy, wszystkim ślą życzenia. Ojcowie w całej Polskie otrzymują z okazji swojego święta życzenia. Obojętne nie pozostały także największe gwiazdy. Czy to na Instagramie, czy na Facebooku wspominają swoje dzieciństwo, a także piszą, jak ważni byli i nadal są dla nich ich ojcowie.

[ngg src=”galleries” ids=”6″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Z tej okazji, postanowiliśmy przypomnieć, jak wyglądały największe gwiazdy w dzieciństwie. Na poniższych fotografiach zobaczysz, jak wyglądała Doda, Anna Mucha, Marta Manowska, Izabella Krzan, ale także inne kobiety polskiego show-biznesu.

Najpierw rzuć okiem na fotkę. Ciekawi jesteśmy, czy zgadniesz, kto na niej się znajduje. Następnie spójrz na opis pod nią, gdzie znajdziesz odpowiedź. Ile trafisz? Ciekawi jesteśmy, czy ktoś będzie bezbłędny i rozpozna 10 z 10 gwiazd.

To co zaczynamy zabawę? Kliknij następny, aby przejść do kolejnego zdjęcia. To proste!

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here