Izabella Krzan zaskoczyła zdjęciem z ukochanym. „Naprawdę urocza z Was para”

5
33952
Izabella Krzan z ukochanym
Izabella Krzan z ukochanym na Instagramie

Izabella Krzan to prawdziwy demon seksu. Miss Polonia 2016, a także hostessa Koła Fortuny potrafi rozbudzić niejedną męską wyobraźnię. Wielu mężczyzn wprost zastanawia się, czy Krzan jest wolna po tym, jak w zeszłym roku plotkarskie portale obiegła informacja, że piękna Polka rozstała się ze swoim ukochanym. 

Izabella Krzan dodała zdjęcie z ukochanym, zaskoczeni?

Do tej pory za największy sukces Izabella Krzan może uważać rok 2016, kiedy sięgnęła po tytuł Miss Polonia. Od tego czasu jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu, a przepiękna Polka na stałe zagościła w Telewizji Publicznej. W TVP jest hostessą w Kole Fortuny, a także współprowadzącą teleturnieju Czar par.

Izabella Krzan doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego, wręcz demonicznego wyglądu. Kuse spódniczki, czy sukienki, odsłaniające nie tylko nogi, ale i dekolt są tym, w czym z pewnością najbardziej lubi się prezentować.

Od jakiegoś czasu fani zastanawiają się, jak wygląda status Izabelli Krzan. Czy Miss Polonia jest wolna, a może ma już wybranka swojego serca? Dzisiaj przez chwilę, czytając jej najnowszy wpis na Instagramie mogli pomyśleć, że poznali odpowiedź na to pytanie. Nic jednak bardziej mylnego.

Izabella Krzan co prawda dodała zdjęcie z podpisem „Słowo daje, kocha mnie”, ale na fotografii oprócz pięknej Polski pozuje także jej… psiak. To ukochane przez Krzan stworzonko, z którym gwiazda coraz częściej pojawia się w mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Sama fotka Izabelli wywołała lawinę pozytywnych komentarzy. „Naprawdę urocza z Was para” – to jedna z opinii na Instagramie. Fani zwracają uwagę nie tylko na zadbane zwierzątko, ale również na oszałamiający wygląd. Izabella Krzan w wyprostowanych włosach, w świecącej sukience i z delikatnie odsłoniętym dekoltem wygląda wręcz przecudnie.

A jak Wam się wydaje, czy Krzan jest wolna, czy jednak jej serce jest już zajęte przez kogoś? W styczniu 2019 roku Izabella poinformowała o zerwaniu z siatkarzem Michałem Filipem i od tego czasu, ani razu nie odniosła się do swojego stanu.

źródło: Instagram

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here