Księżna Kate i Książę William mogą świętować. Prasa informuje o radosnej nowinie

0
Księżna Kate i Książę William
Księżna Kate i Książę William

Od pewnego czasu, w ogólnoświatowych mediach trwa dyskusja na szeroką skalę odnośnie ciąży Księżnej Kate. Jak się okazuje, Książę William i Księżna Kate mają wreszcie powody do radości. Ta nowina sprawi, że będą świętować do białego rana.

Księżna Kate i Księżna William będą rozradowani?

Kate i William mogą pochwalić się potrójnym potomstwem. Doczekali się do tej pory trzech chłopców, ale największe tabloidy rozpisują się o tym, że Księżna Kate bardzo chciałaby mieć także córeczkę. Nie dziwi zatem, że ogólnoświatowe media bacznie patrzą na wnuka królowej Elżbiety II i jego partnerkę. Spekulacje o ciąży krążą już od pewnego czasu. Tym razem jednak Księżna Kate i Książę William radują się z inne ciąży, a konkretnie z narodzin trzeciego syna Beara Maclean’a.

ZOBACZ TAKŻE: Izabella Krzan dodała zdjęcie z ukochanym. Cóż za reakcja fanów!

Książę William już od dość długiego czasu przyjaźni się z Maclean’em. William był obecny na jego zaślubinach, ale także Bear Maclean został zaproszony na ślub Williama z Księżną Kate. Bear jest starym przyjacielem Williama – czytamy w jednym z brytyjskich tabloidów.

To tylko potwierdza, że Księżna Kate i wnuk królowej Elżbiety II są z pewnością rozradowani narodzinami trzeciego syna ich przyjaciela. To jednak nie pierwszy przypadek, kiedy w bliskim otoczeniu Kate i Williama słychać radosne nowiny. Nie tak dawno, bowiem w marcu potomstwa doczekała się jedna z najbliższych przyjaciółek Księżnej, Emilia Jardine-Paterson.

Czy teraz Księżna Kate i Książę William pomyślą na poważnie o czwartym dziecku? Spekulacje po narodzinach syna przyjaciela Williama rosną w mediach w lawinowym tempie. To może być punkt zapalny i Kate jeszcze bardziej zapragnie córeczki.

źródło: OTOPRESS, Hello Magazine

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here