Doda wrzuciła niezwykle zdjęcie. Na pierwszym planie Jan Paweł II

1
7217
Doda o Janie Pawle II
Jan Paweł II wspomniany przez Dodę

Dorota Rabczewska przyzwyczaiła do skandali związanych ze swoją osobą. Dlatego można rzec nawet, że Doda nie uznaje niczego za temat tabu. Z olbrzymim zaciekawieniem opowiadała o seksie, swoich przygodach łóżkowych, czy wrzucała do sieci pikantne fotografie. Tym razem Rabczewska wspomniała wybitną postać, jaką był niewątpliwie Papież Polak, Jan Paweł II. Dziś obchodzimy 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły.

Doda wspomina Jana Pawła II

Dorota Rabczewska cieszy się niezwykłą popularnością nie tylko na koncertach, ale również w sieci. Jej konto na Instagramie jest bacznie obserwowane przez ponad 850 tysięcy osób. Doda często wchodzi w interakcje ze swoimi fanami. Choć ostatnio na Rabczewską wylane zostało wiadro pomyj, to tym razem zyskała spory szacunek, wspominając Jana Pawła II.

ZOBACZ TAKŻE: Izabella Krzan dodała zdjęcie z ukochanym. Cóż za reakcja fanów!

W ostatnim czasie Doda z pewnością szokuje wszystkich. Wrzuca na Instagram filmiki podważające istnienie koronawirusa, czy nawiązujące do afery w Radiowej Trójce. Teraz Dorota Rabczewska postanowiła wspomnieć wybitną postać, jaką był Jan Paweł II.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Doda przyzwyczaiła, że przy okazji wszelkiego rodzaju wspomnień „wygrzebuje” archiwalne zdjęcia, które wywołują wręcz gęsią skórkę. Nie inaczej jest tym razem. Dorota Rabczewska dodała fotografię (prawdopodobnie sprzed co najmniej kilkunastu lat), na której Papież Jan Paweł II błogosławi pielgrzymom. Jak sama Rabczewska przyznała na zdjęciu widoczna jest jej babcia (zaznaczona odręcznie namalowanym białym sercem). Dorota Rabczewska z przymrużeniem oka stwierdziła, że „parcie” do pozowania odziedziczyła właśnie po swojej babci.

Umiejętność pozowania do zdjęć nawet jeżeli obok przychodzi święty. Pełne skupienie na obiektywie – skwitowała Doda.

Dorota Rabczewska otrzymała wiele pozytywnych komentarzy. Nie tylko za samo wspomnienie Jana Pawła II w 100. rocznicę jego urodzin, ale także za słowo „święty”. Jak widać, Rabczewska szanuje Papieża Polaka, pomimo coraz bardziej agresywnej krytyki Karola Wojtyły w części show-biznesowego środowiska.

źródło: Instagram

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here