Roksana Węgiel wyjawiła intymny sekret! Co na to fani Roxie?

3
50108
Roksana Węgiel Roxie

Roksana Węgiel dopiero co skończyła 15 lat. Natomiast coraz częściej szokuje nie tylko swoich sympatyków, ale i obserwatorów show-biznesu. Młodziutka Roxie zaczęła piąć się w górę show-biznesowej drabiny zaledwie niespełna 2 lata temu, dziś zna ją prawie każdy.

Utalentowaną wokalistkę z Jasła jako skromną, nieśmiałą, małą dziewczynkę. Taka była, gdy tryumfowała w pierwsze polskiej edycji The Voice Kids. Kilka miesięcy później jeszcze większy sukces odniosła na Białorusi, gdzie wygrała Eurowizję Junior. Wówczas jeszcze miała niemal wyłącznie fanów, hejterzy pozostawali w stanie czuwania.

Jednakże pół roku po niebywałym, międzynarodowym sukcesie, Roksana Węgiel ma już znacznie ciężej. Nie tylko dlatego, że teksty jej utworów są coraz odważniejsze, ale i dlatego, że – jak sama zauważa – dojrzewa. Wielu – jakkolwiek to zabrzmi – proces jej dorastania się nie podoba.

DZISIAJ GRZEJE:  Julia Wieniawa zalała się łzami. To stało się pod jej domem

– Wielu osobom nie podoba się to, że się zmieniłam. Ludzie poznali mnie, jak miałam 12 lat. Wyglądałam inaczej. Teraz mam 14 lat. Przecież to czas, w którym człowiek się najbardziej zmienia, jeśli chodzi o fizyczne zmiany. Nie potrafię tego zrozumieć, ale ogólnie to spływa to po mnie – mówiła 10 dni temu Roxie.

Krytykowana jest za bardzo wiele rzeczy. Nie tylko piosenka „Lay Low” czy „zbyt dorosły image”. Opinii publicznej często nie przypada do gustu nawet dobór garderoby, którego dokonuje Roksana Węgiel. To naprawdę się dzieje.

Intymny sekret Roksany Węgiel

Kilka miesięcy temu została bowiem medialnie poturbowana za założenie – zdaniem wielu – wyzywającego stroju na premierę animacji dla dzieci. Portale plotkarskie, a także bardzo aktywni komentujący uznali, że dekolt był zbyt głęboki. Ona sama jednak nic sobie z tego nie robiła. Dziś z kolei zdradziła – trzeba przyznać, że nieco intymny – sekret. Szczególną ciekawostką wyznanie Roxie będzie dla jej najzagorzalszych fanów.

DZISIAJ GRZEJE:  Życiowa tragedia uczestnika "Rolnik szuka żony". Łzy same cisną się do oczu

Węgiel została zapytana przez przygotowujących reklamę sieci komórkowej Play o to, co najczęściej śpiewa pod prysznicem. Młoda wokalistka udzieliła nieco zaskakującej odpowiedzi, gdyż nie wymieniła piosenek swoich czy wokalistek, na których się wzoruje – Edyty Górniak czy Beyonce.

Stwierdziła natomiast, że podczas zażywania kąpieli nuci utwory Ariany Grande. – Ostatnio? Wszystkie nowe piosenki Ariany Grande! – wyznała roześmiana Roksana Węgiel. To ciekawostka ekskluzywna. Odpowiedź na to pytanie wcześniej znała przecież tylko Roksana oraz jej domownicy.

Widzimy zatem jak na dłoni, że Roxie podziwia całą gamę wokalistek w kraju i na świecie. Dotąd mówiła głównie o wspomnianych Edycie Górniak i Beyonce. Jednakże Ariana Grande również znajduje się wysoko na liście ulubionych artystek Roksany Węgiel. Jeśli z profesjonalizmu każdej z nich Roxie wyciągnie coś dla siebie, to możemy być niemal pewni, że już w najbliższych latach wschodząca gwiazda z Podkarpacia na poważnie powalczy na dorosłej Eurowizji.

  1. Niedźwiecki ma problem. Doda właśnie ujawniła całą prawdę
  2. Marcelina Zawadzka na zagadkowym zdjęciu. Fani snują domysły, czy jest w…
  3. Doda wrzuciła niezwykle zdjęcie. Na pierwszym planie Jan Paweł II
  4. PKO BP wprowadza ogromne zmiany. Już niedługo skorzystają wszyscy klienci

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here