Julia Wieniawa tym razem przegięła? Odkryła prawie wszystko…

0
Julia Wieniawa piersi
piersi Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w ostatnim czasie jest wręcz rozchwytywana w Internecie. Wszystko za sprawą odważnych zdjęć, którymi gwiazda dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Jednak tak seksownie jak teraz, jeszcze nie było. Wieniawa wrzuciła fotkę, na której widać jej… no właśnie, sami zobaczcie! 

Julia Wieniawa odkryła prawie wszystko

Wieniawa olbrzymią sławę zyskała dzięki serialowi Rodzinka.pl. Obecnie jednak realizuje się w konkurencyjnej dla TVP stacji, Polsacie. W serialu Zawsze warto odgrywa rolę Ady Michalskiej. Julia Wieniawa przez wielu, przede wszystkim młodych fanów, uznawana jest obecnie za najlepszą, serialową aktorkę w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE: Izabella Krzan dodała zdjęcie z ukochanym. Cóż za reakcja fanów!

Nie dziwi zatem zainteresowanie jej osobą w social mediach. Konto Julii Wieniawy na Instagramie obserwuje blisko 1,7 miliona osób! Julia Wieniawa doskonale wie, jak zwiększyć zainteresowanie swoją osobą. Regularne aktualizowanie Instastory, czy dodawanie pikantnych zdjęć tylko wznieca ogień wokół gwiazdy.

Nie inaczej jest teraz. Wieniawa wrzuciła zdjęcie, na którym jej twarz i ciało oświetla wiosenne słońce. Słońce sprawiło jednak Wieniawie małego psikusa, bowiem spod przewiewnej sukienki przebiły jej… piersi. Wszyscy teraz mogą podziwiać odciśnięte sutki Wieniawy na Instagramie. Jak widać, młodej gwieździe ten fakt nie przeszkadza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Zresztą sama Wieniawa już niejednokrotnie pokazała, że ma do swojej osoby olbrzymi dystans. Nie ma problemu z wrzucaniem zdjęć z głębokim dekoltem, czy w obcisłym stroju sportowym, który eksponuje jej perfekcyjne ciało. Można wysunąć nawet wniosek, że Julia Wieniawa czuje się z tym wręcz wyśmienicie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here