Kuba Wojewódzki i nowy sport? Sprawdź czym jest Garage Downhill!

0
504

Odkąd w Polsce pojawił się koronawirus w życie weszły kolejne restrykcje, które uniemożliwiły wielu ludziom rozwijanie ich pasji. Szczególnym problemem stało się uprawianie sportów takich jak jazda na rowerze czy na rolkach. Jednak Kuba Wojewódzki znalazł na to rozwiązanie! Aby uprawiać Garage Downhill potrzebujesz jedynie mieć własny garaż.

Panująca pandemia zmusiła władze do kolejnych obostrzeń, które znacząco wpłynęły na nasze funkcjonowanie w społeczeństwie. Nie możemy bez wyraźnej potrzeby wychodzić z domu, co wiąże się z tym, że z wielu dziedzin życia jesteśmy zmuszeni zrezygnować. Jedną z nich jest uprawianie niektórych sportów. Osoby uwielbiające jazdę na rowerze muszą się przerzucić na rowerek stacjonarny lub… wypróbować Garage Downhill.

Kuba Wojewódzki w czasie kwarantanny

Garage Downhill to wyjątkowy sposób, dzięki któremu nie musimy rezygnować z jazdy na rowerze czy rolkach mimo panującej pandemii. Jak sama nazwa wskazuje Garage Downhill dotyczy w głównej mierze zjazdów garażowych, jednak garaże innego typu również się sprawdzą. Jeżeli tylko posiadasz garaż (im większy tym lepiej) możesz przenieść się właśnie tam! Nie rezygnuj z pasji, tylko znajdź odpowiedni i bezpieczny sposób na ich realizację.

Kuba Wojewódzki

źródło: Instagram

Znany dziennikarz TVN’u udostępnił zdjęcie w całkiem okazałym garażu ze sporym zjazdem, który świetnie sprawdzi się na Garage Downhill, a przejażdżka w czasie rozprzestrzeniającego się wirusa staje się możliwa. Mimo, że Kuba Wojewódzki dodał swoje zdjęcie pół żartem, pół serio – podbiło ono serca internautów!

Ludzie pragną powrotu do normalności. Do tej normalności sprzed koronawirusa, której nie docenialiśmy. Chcąc łatwiej przetrwać ten czas izolacji zaczynamy żyć bardziej kreatywnie. Wpadają nam do głowy niekonwencjonalne pomysły, a ich realizacja to tylko kwestia kilku chwil.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here