Marcelina Zawadzka na zagadkowym zdjęciu. Fani snują domysły, czy jest w…

2
Marcelina Zawadzka z Pytanie na śniadanie
Marcelina Zawadzka na Instagramie

Określana mianem pięknej strony TVP, Marcelina Zawadzka kolejny raz podgrzała atmosferę na swoim Instagramie. Była Miss Polonia, a także prowadząca Pytanie na Śniadanie dodała zagadkowe zdjęcie. Fani głowią się, by rozwiązać jeden sekret. Zresztą, zobaczcie sami.

Marcelina Zawadzka zrobiła to specjalnie?

Zawadzka znana jest z takich produkcji, jak Pytanie na Śniadanie, The Voice of Poland, czy Bake Off – Ale Ciacho! Wszystkie te projekty realizuje na antenie TVP. Moment zwrotny, a także niewątpliwie kulminacja jej popularności nastąpiła w 2011 roku, kiedy Marcelina Zawadzka sięgnęła po koronę Miss Polonia. Od tego czasu Zawadzka nie schodzi z ust telewidzów. Z drugiej strony to nie pierwszy, świetny ruch Telewizji Polskiej, w której od jakiegoś czasu panuje trend zatrudniania najpiękniejszych Polek. Za przykład może posłużyć także Izabella Krzan, która odsłania literki w popularnym show Koło Fortuny.

ZOBACZ TAKŻE: Izabella Krzan dodała zdjęcie z ukochanym. Cóż za reakcja fanów!

Marcelina Zawadzka może poszczycić się olbrzymią popularnością nie tylko na ekranach telewizorów, ale także w social mediach. Jej konto na Instagramie wywołuje sporo emocji. Seksowne ciało, twarz, czy przepiękne widoki na zdjęciach Zawadzkiej komentowane są przez setki tysięcy Internautów.

Zagadkowe zdjęcie Marceliny Zawadzkiej

Właśnie dzisiaj, Zawadzka dodała kolejne zdjęcie, na którym jest dosłownie wszystko. Piękna kobieta, przepiękne niebo i zmysłowo, ze smakiem, delikatnie odsłonięty dekolt Zawadzkiej. Fotografia kryje też pewną tajemnicę, nad którą głowią się Internauci. Póki co, zagadka nie została jeszcze rozwiązana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Jak sami widzicie, Marcelina Zawadzka ma na sobie sukienkę (?) oversize. Pytanie tylko, czy to na pewno sukienka, a może jednak koszula, czy kombinezon? Nad tym zastanawiają się właśnie komentujący zdjęcie Zawadzkiej. Czy Zawadzka specjalnie ucięła zdjęcie w połowie, by wywołać aż taką reakcję fanów i pytania, w co jest ubrana? Niemniej jednak wszyscy jednogłośnie uznali, że bez względu na to, co ma ubrane, Marcelina Zawadzka wygląda jak zwykle pięknie, zmysłowo i oszałamiająco. Komplementów nie widać końca. To świadczy nie tylko o tym, jak piękną kobietą jest była Miss Polonia i gwiazda TVP, ale także, jak wielką popularnością i sympatią darzą ją fani. Rzadko zdarza się bowiem, by gwiazda praktycznie nie miała hejterów, a w przypadku Zawadzkiej zliczyć można ich właśnie na palcach jednej ręki.

źródło: Instagram

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here