pieniądze

Mnóstwo Polek dostanie od państwa 10,5 tys. zł! Lepiej nie przegapcie

Dziesiątki tysięcy kobiet w Polsce dostaną od państwa dodatkowe pieniądze. Kwota robi wrażenie, bo jest to prawie 10,5 tysiąca złotych, i to w kwocie netto, czyli “na rękę”. Wiadomo już, komu wypłacane będą te pieniądze. Lepiej nie przegapcie okazji na dodatkowe środki. 

Ponad 70 tysięcy Polek ma dostać od państwa aż 10 451 złotych netto. Wiemy, którym kobietom należą się te pieniądze. To naprawdę wspaniała informacja, zwłaszcza dla kobiet, które spełniają jeden warunek. Lepiej się pospieszyć, bo pieniądze mają być wypłacane już od stycznia 2021 roku.

[irp posts=”5174″ name=”Przyłapali dziewczynę na wyjątkowo niemoralnym procederze w sklepie. Wszystko się nagrało”]

Ogromne pieniądze dla Polek, prawie 10,5 tysiąca złotych!

Okazuje się, że spora cześć kobiet w Polsce, które są już na emeryturze, dostawała o wiele mniej pieniędzy niż powinna. Teraz w końcu pojawiła się szansa, że zostanie im to zrekompensowane dodatkowymi pieniędzmi. Jak poinformowała Wirtualna Polska, ponad 70 tysięcy Polek dostanie od państwa aż 10 451 złotych.

[irp posts=”5177″ name=”Gwiazdor TVP potrzebuje Waszej pomocy. Sprawa jest bardzo ważna”]

Pieniądze te należą się emerytkom, które urodziły się w 1953 roku. Dostawały one zaniżone świadczenia i już od stycznia 2021 roku mogą liczyć na wyrównanie szkody. Nie dość, że podwyższą im świadczenie dostaną wypłatę dodatkowych pieniędzy jako rekompensatę za minione lata.

– Według rządu średnia podwyżka emerytur to ok. 200 zł. Z kolei przeciętne wyrównanie to już 12 786 zł brutto. ZUS ma zacząć wypłaty od stycznia 2021 roku – poinformowała Wirtualna Polska.

[irp posts=”5184″ name=”Cała Polska modliła się za nią i trzymała kciuki. Nie żyje Lilianka, tragiczne wiadomości”]

Wiemy, komu dokładnie należą się wyrównania i dodatkowe pieniądze

Wirtualna Polska podała, że pieniądze należą się kobietom, które przeszły z wcześniejszej emerytury na powszechną. To właśnie miało być powodem zmniejszenia ich świadczenia. Poinformowali również, że prawo do wcześniejszej emerytury musi zostać ustalone na wniosek złożony przed 1 stycznia 2013 r. Polki nie muszą składać dodatkowego wniosku, a ZUS sam przeliczy ich emerytury od nowa.

Kwota wyrównania, która przysługuje Polkom to aż 12 786 brutto. Po odjęciu podatku i składki kobietom zostanie 10 454 złotych na czysto.

[irp posts=”5180″ name=”Zalany gwiazdor disco-polo wjechał autem w kobietę. Porządnie wystrzeliło ją w górę, trwa walka o życie”]

DZISIAJ GRZEJE:
1. Właśnie poinformowano o rodzinnej tragedii ministra zdrowia. Nie żyje najbliższa mu osoba
2. Łukasz Szumowski w szpitalu. Nie jest z nim dobrze, mamy najnowsze informacje

 


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.