dziewczyna przyłapana w sklepie

Przyłapali dziewczynę na wyjątkowo niemoralnym procederze w sklepie. Wszystko się nagrało

Mówi się, że “Rosja to stan umysłu” i coraz to śmielsze, i szokujące doniesienia o wybrykach i poczynaniach obywateli tego kraju, upewniają nas w przekonaniu, że to stwierdzenie jest jak najbardziej trafne. Ta dziewczyna została przyłapana na wyjątkowo niemoralnym procederze w sklepie i wszystko nie dość, że się nagrało, to wszyscy mogą zobaczyć je w sieci. 

5 października po godzinie 17:00 do sklepu w Krasnodarze (Rosja) weszła niepozorna dziewczyna. Była przekonana, że nikt jej nie widzi i zaczęła kraść. Pracownicy sklepu nie byliby zaskoczeni, że kolejny raz ktoś podjął próbę kradzieży, gdyby nie to, co zobaczyli na monitorze. Na widok rzeczy, które dziewczyna zaczęła robić z kradzionymi produktami, po prostu odebrało im mowę.

[irp posts=”4849″ name=”PKO BP ruszyło na pomoc klientom. Sytuacja jest poważna, zagrożone są pieniądze”]

Dziewczyna zaczęła wkładać sobie kradzione przedmioty, wszystko się nagrało

Pracownicy ochrony, którzy obserwowali na monitoringu dziewczynę, osłupieli widząc, że ta wkłada sobie przedmioty w… majtki. Do sieci wstawiono filmik z całego zajścia.

– Prosimy o wystawienie takich podludzi na widok publiczny. Nie ma słów na takie zachowanie, tylko wstyd. Zdrowi ludzie, ale po co pracować, lepiej schować kiełbasę i mydło w majtkach – napisano.

[irp posts=”2414″ name=”Ile emerytury dostają księża w Polsce? Kwoty robią ogromne wrażenie”]

Szokujące nagranie możecie obejrzeć tutaj:

[irp posts=”4638″ name=”Violetta Villas skrywała wiele sekretów. 9 lat po jej śmierci na jaw wyszła mrożąca krew w żyłach prawda”]

 


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.