Przyłapali dziewczynę na wyjątkowo niemoralnym procederze w sklepie. Wszystko się nagrało

0
dziewczyna przyłapana w sklepie

Mówi się, że „Rosja to stan umysłu” i coraz to śmielsze, i szokujące doniesienia o wybrykach i poczynaniach obywateli tego kraju, upewniają nas w przekonaniu, że to stwierdzenie jest jak najbardziej trafne. Ta dziewczyna została przyłapana na wyjątkowo niemoralnym procederze w sklepie i wszystko nie dość, że się nagrało, to wszyscy mogą zobaczyć je w sieci. 

5 października po godzinie 17:00 do sklepu w Krasnodarze (Rosja) weszła niepozorna dziewczyna. Była przekonana, że nikt jej nie widzi i zaczęła kraść. Pracownicy sklepu nie byliby zaskoczeni, że kolejny raz ktoś podjął próbę kradzieży, gdyby nie to, co zobaczyli na monitorze. Na widok rzeczy, które dziewczyna zaczęła robić z kradzionymi produktami, po prostu odebrało im mowę.

DZISIAJ GRZEJE:
PKO BP ruszyło na pomoc klientom. Sytuacja jest poważna, zagrożone są pieniądze

Dziewczyna zaczęła wkładać sobie kradzione przedmioty, wszystko się nagrało

Pracownicy ochrony, którzy obserwowali na monitoringu dziewczynę, osłupieli widząc, że ta wkłada sobie przedmioty w… majtki. Do sieci wstawiono filmik z całego zajścia.

– Prosimy o wystawienie takich podludzi na widok publiczny. Nie ma słów na takie zachowanie, tylko wstyd. Zdrowi ludzie, ale po co pracować, lepiej schować kiełbasę i mydło w majtkach – napisano.

DZISIAJ GRZEJE:
Ile emerytury dostają księża w Polsce? Kwoty robią ogromne wrażenie

Szokujące nagranie możecie obejrzeć tutaj:

DZISIAJ GRZEJE:
Violetta Villas skrywała wiele sekretów. 9 lat po jej śmierci na jaw wyszła mrożąca krew w żyłach prawda

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here