Wiadomości Lilianka

Cała Polska modliła się za nią i trzymała kciuki. Nie żyje Lilianka, tragiczne wiadomości

Do mediów trafiły najbardziej tragiczne wiadomości. Małej Liliance kibicowała cała Polska, wielu się za nią modliło. Jednak niestety, dziewczynka nie żyje. Jej los i dramatyczna walka o życie poruszyła miliony Polaków. Wielu zaangażowało się w pomoc dziewczynce, lecz niestety, nie ma jej już z nami.

Pierwsze wiadomości o dramacie Lilianki pojawiły się w mediach kilka miesięcy temu. Historia 2-letniej dziewczynki poruszyła miliony ludzi, którzy zastanawiali się, jak wiele cierpień przeżywa tak malutkie dziecko.

[irp posts=”5174″ name=”Przyłapali dziewczynę na wyjątkowo niemoralnym procederze w sklepie. Wszystko się nagrało”]

Wiadomości o dramacie Lilianki wstrząsnęły Polakami, szturmem ruszyli na pomoc

Zainteresowanie dramatem Lilianki zaczęło się od postu na Facebooku. Na pomoc 2-latce zorganizowano zbiórkę pieniędzy, podczas której udało się zebrać prawie 780 tysięcy złotych. Dziewczynka zmagała się ze złośliwym nowotworem nadnercza, zwanym także jako “neuroblastoma”. Choć pieniądze na operację udało się zebrać, to niestety po pewnym czasie od zabiegu, do sieci znów trafiła bardzo smutna wiadomość. Stan dziewczynki był bardzo zły.

Żadnego posta w tej grupie nie przyszło mi pisać z tak ogromnym, wręcz rozrywającym serce bólem. Liliankę zna tutaj niemal każdy. To dla niej zjednoczyliśmy siły, zbieraliśmy pieniądze, dokonywaliśmy rzeczy wielkich, by ratować to maleństwo. Lilianka wygrała bitwę. Każdy odetchnął z ulgą. Okrutny los przyniósł jednak Lili kolejny ból, cierpienie, łzy…znów pojawił się guz. Nasza księżniczka przeszła bardzo, bardzo ciężką drogę, nikt z nas nawet nie jest sobie w stanie wyobrazić, ile znieść może niespełna 2-latka. Informacje, które dziś Wam przekazuje są złe, bardzo złe… Stan Lilianki – Naszej dzielnej bohaterki, wojowniczki, jest bardzo ciężki. Maleństwo jutro wraca do domu, gdzie będzie pod opieką domowego hospicjum i swoich ukochanych rodziców. Jeszcze może zdarzyć się cud. Dopóki jest życie, jest i nadzieja. Szturmujcie niebo! – czytamy na stronie “Zdążyć przed Panem Bogiem – starachowicka grupa licytacyjna”.

[irp posts=”5180″ name=”Zalany gwiazdor disco-polo wjechał autem w kobietę. Porządnie wystrzeliło ją w górę, trwa walka o życie”]

Niestety, finał jest wyjątkowo tragiczny

Mimo zaangażowania wielu Polaków, którzy aktywnie uczestniczyli w zbiórkach i pomocy w ratowaniu życia Lilianki, na tej samej stronie przekazano kolejne wiadomości o dziewczynce, bardzo smutne. Niestety, dziewczynka zmarła w niedzielę nad ranem.

– Uśmiech Lilianki na zawsze zostanie w naszych sercach. Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać – wciąż byłabyś z Nami. Nigdy się nie poddawałaś. Nie przegrałaś, walczyłaś dzielnie, wygrałaś wiele bitew, ale Twój wróg okazał się bardzo nierównym przeciwnikiem. Zjednoczyłaś wiele serc, pokazałaś nam lepszą drogę, nauczyłaś innego wymiaru miłości, miłości ponad wszystko. A potem zamknęłaś księgę życia… Dziś niebo płacze razem z Nami – czytamy na stronie zrzeszającej się ku pomocy Liliance.

[irp posts=”5177″ name=”Gwiazdor TVP potrzebuje Waszej pomocy. Sprawa jest bardzo ważna”]

DZISIAJ GRZEJE:
1. Właśnie poinformowano o rodzinnej tragedii ministra zdrowia. Nie żyje najbliższa mu osoba
2. Łukasz Szumowski w szpitalu. Nie jest z nim dobrze, mamy najnowsze informacje

 


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.