Gwiazdor TVP potrzebuje Waszej pomocy. Sprawa jest bardzo ważna

0
13512
tomasz kammel TVP

Gwiazdor TVP, Tomasz Kammel, zwrócił się do fanów z prośbą o pomoc. Sprawa jest dla niego naprawdę bardzo ważna, więc każda osoba, która zdecyduje się wyciągnąć pomocną dłoń może liczyć na jego wdzięczność.

Tomasza Kammela uwielbiają miliony Polaków za sprawą prowadzonych przez niego hitowych programów TVP, takich jak „The Voice of Poland” czy „Pytanie na śniadanie”. Niewielu jednak wie, że gwiazdor wiążę swoją karierę nie tylko z telewizją. I w tej właśnie sprawie Kammel zwrócił się do fanów.

DZISIAJ GRZEJE:  Przyłapali dziewczynę na wyjątkowo niemoralnym procederze w sklepie. Wszystko się nagrało

Gwiazdor TVP potrzebuje Waszej pomocy, Tomasz Kammel zwrócił się do fanów

Po tym, jak oglądaliśmy Kammela w serialach TVP takich jak „Klan” czy „Na dobre i na złe”, myśleliśmy, że już niczym nas nie zaskoczy. Jak się jednak okazuje jest on także… autorem książek poradnikowych. Prezenter zwrócił się do swoich fanów z prośbą o pomoc.

Słuchajcie jest sprawa. Potrzebuję Waszej opinii, bo nie wiem, co robić. Dziennikarz jest autorem trzech książek. Jedną z nich napisał z Piotrem Kraśko i Robertem Kroolem. Był to poradnik pt. „Dyskretny urok wystąpień publicznych, czyli jak zmienić koszmar w radość”. Kolejne dwie publikacje napisał sam: – Rzecz w tym, że każda z tych książek dotyczy wystąpień publicznych. O czym, w tej sytuacji, powinienem napisać CZWARTĄ książę? Może warto by było pójść o krok dalej? Tylko dokąd i to jest do Was pytanie – napisał gwiazdor TVP.

DZISIAJ GRZEJE:  Zalany gwiazdor disco-polo wjechał autem w kobietę. Porządnie wystrzeliło ją w górę, trwa walka o życie

Pomożecie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

!!! Potrzebuję Waszej pomocy. Szczegóły już wkrótce na Instastorys. . #help #bobezwastoniemasensu

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here