Księżna Kate i Książę William trzymali to w sekrecie przez 9 lat. Dopiero teraz prawda wyszła na jaw

0
656
Księżna Kate

To niesamowite. Tajemnica dotycząca małżeństwa Cambridge’ów ujrzała światło dzienne dopiero teraz. Prawdopodobnie zdziwi Was to, co Księżna Kate i Książę William trzymali do tej pory w sekrecie.

Księżna Kate i Książę William różnią się pod tym względem

Przypomnijmy, iż para książęca jest małżeństwem od 9 lat. Niewątpliwie ich ślub był wydarzeniem na skalę światową. Transmisję ceremonii oglądali nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na wszystkich kontynentach.

Od tego czasu Księżna Kate i Książę William stali się bodajże najpopularniejszą parą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Cambridge’owie unikają skandali, są sympatyczni i mają świetny kontakt ze swoimi poddanymi.

Z pewnością Księżna Kate i Książę William stanowią wzór dla innych małżeństw. Wiele mówi się o ich wzajemnym wsparciu, a także o partnerstwie w ich związku. Tymczasem okazuje się, że jest przynajmniej jedna rzecz, która różni od siebie wnuka królowej i jego żonę.

Blisko dekadę po ślubie Kate i Williama wyszedł na jaw pewien nieznany dotąd fakt. Co ciekawe wywołująca zdumienie informacja wyszła z dworu królewskiego. Wszystko z powodu opublikowania dokumentów dotyczących Cambridge’ów.

Ku zdziwieniu opinii publicznej okazuje się, że każdy w rodzinie najstarszego syna Księcia Karola nosi inne nazwisko. Z ujawnionej dokumentacji związanej z Royal Foundation wynika, iż Księżna Kate nie przyjęła nazwiska swojego męża. Kobieta nie zostawiła również swojego panieńskiego nazwiska Middleton. Zamiast tego posługuje się pseudonimem, który pochodzi od nazwy ziem, które „otrzymali” od królowej Elżbiety II. Jak zatem nazywa się Kate? Otóż jest to Jej Wysokość Księżna Cambridge, Katarzyna Elżbieta Cambridge.

Z kolei małżonek Księżnej Kate oficjalnie nazywa się Jego Wysokość Książę Cambridge William Artur Filip Louis Windsor. Widać zatem, że wnuk królowej zrezygnował z jednego członu swojego rodowego nazwiska. Chodzi o „Mountbatten”, który pochodzi od jego dziadka, czyli księcia Filipa.

Z pewnością równie ciekawie ma się sprawa z nazwiskami dzieci Cambridge’ów. George, Charlotte i Louisa. Księżna Kate i Książę William, wypełniając karty urodzenia swoich potomków, pozostawili puste miejsca w rubryce „nazwisko”.

Źródło: Express 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here