Lech Wałęsa chudnie w oczach. Co dzieje się z byłym prezydentem?

0
762
Lech Wałęsa chudnie

Czyżby coś niedobrego działo się z byłym prezydentem? Niewątpliwie na najnowszych fotografiach Lech Wałęsa wygląda dość mizernie. Można nawet stwierdzić, że wręcz chudnie w oczach. 

Lech Wałęsa nad miską zupy

Przypomnijmy, iż były prezydent wielokrotnie wypowiadał się na temat własnej śmierci. Ku zaskoczeniu opinii publicznej Lech Wałęsa wyznał nawet, że jest gotowy przenieść się na tamten świat. Mało tego ikona Solidarności daje sobie jeszcze tylko kilka lat życia!

Bez wątpienia w ostatnich dniach temat zdrowia byłej głowy państwa powrócił. Wszystko za sprawą wyjazdu polityka do sanatorium. Warto podkreślić, że Lech Wałęsa chętnie relacjonuje swój pobyt w Lądku Zdroju na Instagramie.

Niewątpliwie najnowsze zdjęcie Wałęsy wzbudziło sporą dyskusję. Widzimy na nim byłego prezydenta siedzącego nad miską zupy. Tradycyjnie ma na sobie odzież z napisem „konstytucja” oraz przypinkę z Matką Boską.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Coś tam na ząb.

Post udostępniony przez Lech Walesa (@presidentwalesa)

Jednym z tematów, który poruszyli internauci, była oczywiście kondycja byłego prezydenta. Użytkownicy popularnego portalu słusznie zauważyli, iż Lech Wałęsa wyraźnie schudł przez ostatnie dni. Można wręcz powiedzieć, że polityk chudnie w oczach. Niektórzy zaczęli się nawet zastanawiać czy coś złego dzieje się z Wałęsą.

Powód utraty wagi jest znany

Okazuje się, że powód utraty wagi przez ikonę Solidarności jest prosty – dieta. Jak przyznał sam prezydent podczas pobytu w Lądku Zdroju odżywia się zdrowo. Faktycznie patrząc na zdjęcia Lecha Wałęsy widzimy, iż w jego jadłospisie nie brakuje warzyw np. w postaci surówek czy zup. Oczywiście fakt przejścia polityka na dietę skomentowali użytkownicy Instagrama.

Lechu, dziesięć lat temu to miało się stać, ale lepiej późno niż wcale. Ryby i warzywa, głównie zielone, z jak największą ilością zielonej natki pietruszki. Sukces murowany ! 👍😊

Och Panie Prezydencie, ja tez wole schabowe (panierowane) – ale cóż – nasze pokolenie musi troche zmienić swoje przyzwyczajenia

Kończąc trzeba przyznać, iż pod wpisem byłej głowy państwa pojawiły się również komentarze osób, które nie przepadają za nim. Kolejny już raz powrócił temat współpracy ikony Solidarności z SB.

Skandal!!!! Z naszych podatkow agent SB pławi się w luksusach!!!

A Janda juz wieściła ze BOLEK jest umierający…a tu proszę bomba !!!! Pewnie Wachowski byl z zaległymi poborami za lata 80te

Bolek kawior z ZSRR się skończył?

Źródło: Instagram

  1. Ewa Minge pokazała swojego kota. Na projektantkę spadła fala krytyki
  2. Brytyjska rodzina królewska. Ciąża księżniczki jednym z najgorętszych tematów
  3. Przepis na boloński garnek. Proste, szybkie i tanie danie jednogarnkowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here