Monika Zamachowska wyszła na miasto w „śpiochach dla dorosłych”. Gwiazda tłumaczy dlaczego to zrobiła

0
Monika Zamachowska śpiochy

Była gwiazda TVP wywołała niemałą sensację. Wszystko z powodu stroju, który Monika Zamachowska założyła na siebie. Trzeba przyznać, że jest dość dziwny. „Piżama”, „śpiochy dla dorosłych” to tylko niektóre z określeń użytych przez internautów.

Monika Zamachowska wyszła tak na ulicę

Prezenterka zaskoczyła fanów jednym ze swoich ostatnich zdjęć. Widzimy na nim dziennikarkę, ktora pozuje na swoim balkonie. Wszystko wydaje się być zwyczajne, poza jedną rzeczą, która od razu rzuca się w oczy.

Mowa o stylizacji gwiazdy. Monika Zamachowska ma na sobie pomarańczowy kubrak z kapturem. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda co najmniej dziwnie.

Jak dowiadujemy się z opisu do zdjęcia, Monika Zamachowska wyszła w tym dziwaczynym stroju na miasto, aby pojeździć na hulajnodze. Poza tym, dziennikarka wytłumaczyła się z tego, dlaczego założyła takie ubranie.

Kobieta przyznała, iż jej kombinezon ma związek z serialem, który uwielbia oglądać. Chodzi o hiszpańską produkcję „Dom z papieru” dostępną na platformie Netflix. Zresztą jeśli dokładniej przyjrzymy się stylizacji Moniki Zamachowskiej zauważymy, iż na piersi jest naszyty logotyp wspomnianego serialu.

Warto wspomnieć o reakcji użytkowników Instagrama na zdjęcie dziennikarki w pomarańczowym kubraku. Pojawiły się sugestie, iż Monika Zamachowska wygląda jakby założyła śpiochy lub piżamę.

To chyba śpiochy dla dorosłych?:))

Trzeba jednak przyznać, iż większość opinii była pozytywna. Przy okazji wyszło na jaw, że nie tylko Monika Zamachowska ogląda „Dom z papieru”.

Pięknie pani w takim kolorze, a kubraczek cudo 🤗😘

Super stylówka , robi wrażenie 👌🏼

Kubraczek extra 👍

Oczywiście, że było oglądane 😍

Serial obejrzany (…) Kombinezon świetny.

Źródło: Instagram

  1. Ewa Minge pokazała swojego kota. Na projektantkę spadła fala krytyki
  2. Magda Gessler firmuje lokal, w którym podają zepsute jedzenie
  3. Lech Wałęsa chudnie w oczach. Co dzieje się z byłym prezydentem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here