Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się dziecka

Książę Harry nie mógł się już z tym ukrywać. Szokująca wiadomość ujrzała światło dzienne

Jeśli ta informacja się potwierdzi, a jest ku temu bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej, to będziemy mieli do czynienia z newsem roku. Zdaniem brytyjskiej prasy, Książę Harry nie mógł już się z tym ukrywać. Wścibscy dziennikarze tabloidów wywęszyli wszystko. Póki co, wciąż są to nieoficjalne informacje, ale na Wyspach zrobiło się goręcej, niż w “tropikach”.

Książę Harry i Meghan Markle wkrótce opowiedzą o wszystkim?

O sensacyjnej sprawie donosi Magazyn Life&Style. Choć temat był wielokrotnie poruszany przez inne brytyjskie media, w tym także popularny Express, często piszący informacje na temat Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, to jednak tym razem wszystko brzmi bardzo wiarygodnie.

Według dziennikarzy magazynu, Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka. Archie będzie miał więc albo siostrę, albo brata. Póki co, płeć dziecka, zdaniem dziennikarzy owiana jest tajemnicą, ale pewne ma być, że Meghan Markle znajduje się w trzecim miesiącu ciąży.

[irp posts=”2881″ name=” Klan”: Tak mieszka Paulina Holtz. Cóż za luksus!”]

Dziennikarze podejrzewają także, że wkrótce Książę Harry i Meghan Markle mogą zorganizować konferencję prasową, na której o wszystkim powiedzą. Para ma mieć już dość ciągłych domysłów i artykułów w tabloidach i przestanie ukrywać drugą ciążę Meghan.

Tajemniczy informator dotarł do jednej ze znajomych Meghan Markle, której to księżna pochwaliła się, że jest w ciąży. To właśnie z tego względu ma ostatnio rzadziej pokazywać się publicznie. 

Prasa jest niemal pewna, że para spodziewa się drugiego dziecka. Spekuluje za to na temat płci. Mówi się o tym, że Książę Harry wymarzył sobie córeczkę. Zapewne on, jak i Meghan wiedzą już, czy te marzenia się spełnią. Nam pozostaje poczekać zarówno na płeć dziecka, jak i potwierdzenie ciąży. Choć w tej drugiej sprawie, jak już napisaliśmy, Life&Style jest niemal pewny swego informatora.

[irp posts=”2923″ name=”Kurdej-Szatan zdradziła, którzy celebryci popierają Trzaskowskiego? Niektóre nazwiska zaskakują”]


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.