Michał Szczerba wściekle atakuje PiS. Padły mocne oskarżenia posła Koalicji Obywatelskiej

1
1179
Michał Szczerba

Na Twitterze wrze. Poseł Koalicji Obywatelskiej, Michał Szczerba zdecydował się na niespotykaną dotąd odwagę. Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Senioralnej był już wcześniej znany ze swojego ostrego języka – zwłaszcza w kierunku obozu rządzących, ale teraz, zdaniem niektórych komentatorów, przekroczył wszelkie granice przyzwoitości. 

Michał Szczerba oskarża Prawo i Sprawiedliwość

Internauci przecierają oczy ze zdumienia po tym, co przeczytali na profilu społecznościowym Michała Szczerby. Zdaniem posła Koalicji Obywatelskiej, Prawo i Sprawiedliwość jest zamieszane w dwie grube sprawy.

Michał Szczerba twierdzi, że Prawo i Sprawiedliwość wrobiło kierowcę Seicento w spowodowanie zdarzenia drogowego, do którego doszło z udziałem kolumny samochodów Beaty Szydło. Mało tego, Szczerba kieruje także oskarżenia w aktualnie trwającej sprawie – kierowcy warszawskiego autobusu, który rozbił pojazd pod wpływem narkotyków. Michał Szczerba twierdzi, że tutaj także PiS wrabia kierowcę. Po co? Zdaniem posła po to, aby ratować wizerunek Andrzeja Dudy, który ułaskawił pedofila.

Nie ma wątpliwości, z ust, a raczej klawiatury posła Koalicji Obywatelskiej padły ciężkie oskarżenia. Wygląda na to, że sprawa może znaleźć swój finał w sądzie.

 

źródło: Twitter

DZISIAJ GRZEJE:  Trzaskowski pod ścianą. Kompromitujące fakty ujrzały światło dzienne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here