Rafał Trzaskowski zrobi to po wygranych wyborach? Polacy będą wściekli

1
Rafał Trzaskowski poprze Kartę LGBT+

Czy Rafał Trzaskowski szykuje Polakom niemiłą niespodziankę po ewentualnych, wygranych wyborach prezydenckich? Wskazywać może na to opinia, którą zamieściła jedna z europosłanek Platformy Obywatelskiej. W Internecie dosłownie wrze, a niektórzy wyborcy odwracają się od Trzaskowskiego. O co tak naprawdę poszło? Czy to wszystko zadecyduje o zwycięstwie Andrzeja Dudy?

Trzaskowski szykuje Polakom niemiłą niespodziankę?

Wczoraj w mediach społecznościowych swoje poparcie dla Rafała Trzaskowskiego wyraziła Janina Ochojska, która jako bezpartyjna kandydatka z rekomendacji Platformy Obywatelskiej została europosłanką IX kadencji.

Ochojska zaskoczyła przy tym wielu wyborców Trzaskowskiego. Prezes Polskiej Akcji Humanitarnej wypunktowała dlaczego wspiera Trzaskowskiego. Wszystkich zaskoczył zwłaszcza czwarty punkt. „bo wprowadzi kartę LGBT w całym kraju” – napisała Ochojska.

Czy rzeczywiście Rafał Trzaskowski zamierza wprowadzić kartę LGBT+ w całej Polsce? Karta obowiązuje już w Warszawie od kwietnia 2019 roku. Czy na podobne udogodnienia środowiska homo, bi i transseksualne będą mogły liczyć w całym kraju? Karta LGBT+ wprowadza między innymi edukację antydyskryminacyjną i seksualną w każdej szkole.

Padają opinie, że Koalicji Obywatelskiej nie mówi otwarcie o tym w kampanii, nie chcąc zrazić centrowych, czy nawet prawicowych wyborców, stąd też post Janiny Ochojskiej zaskakuje i to bardzo. 

Zdaniem wielu komentatorów, Ochojska swoją opinią może przesądzić o porażce Trzaskowskiego. Ba, wielu Internautów już zamieszcza posty, że do tej pory to Rafał Trzaskowski był ich kandydatem, ale po tym, co przeczytali, zmieniają zdanie i zagłosują w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę.

 

DZISIAJ GRZEJE:
Tomasz Kammel ujawnił co działo się za kulisami Festiwalu Muzyki Tanecznej. Ta historia mrozi krew w żyłach

źródło: Twitter, Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Ale chlapnela , przysługę swojemu ideologia oddała, jak mozna być tak ograniczonym, ale lewactwo niestety takie jest. Co ona myślała, że cała Polska chce lgtb? No cymes!

    6
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here