„Klan”: Tak mieszka Paulina Holtz. Cóż za luksus!

2
103284
Tak mieszka Paulina Holtz z serialu Klan

Klan to najdłużej, nieprzerwanie emitowany polski serial. Mimo swojej sędziwości, produkcja TVP wciąż podbija serca milionów telewidzów. Jedną z głównych bohaterek jest Agnieszka Lubicz, grana właśnie przez Holtz, serialowa siostra Aleksandry Lubicz. Teraz fani mają powody do radości, bowiem Paulina Holtz uchyliła rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Pokazała jak mieszka. Takich luksusów można pozazdrościć.

Tak mieszka Paulina Holtz

Paulina Holtz w Klanie występuje od początku, czyli od roku 1997. W ostatnim czasie gwiazda mocno uaktywniła się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie zyskuje coraz większe grono obserwatorów. Holtz dzieli się tam nie tylko urywkami z planu serialu, ale także życiem prywatnym, czy odważnymi ujęciami. Teraz jednak postanowiła odwiedzić cykl „Wnętrze do poprawki: Domy Gwiazd”, gdzie pochwaliła się, jak mieszka na co dzień. 

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć urywki z nagrania, w którym Paulina Holtz pokazała swoje gniazdko. 

[ngg src=”galleries” ids=”16″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Holtz kojarzona jest głównie z Klanem, a tylko najbardziej zagorzali wielbiciele wiedzą, że Paulina ma na koncie także wiele innych ról. Wystąpiła między innymi w takich filmach, jak „Na koniec świata”, „Jak to się robi z dziewczynami”, „Taxi” czy „Ryś”. Paulina Holtz zaliczyła także epizody w innych serialach, niż Klan: „Kryminalni”, „Na dobre i na złe”, „Ucho prezesa” oraz w „W rytmie serca”.

Jak ocenicie warunki, w których mieszka Holtz? Niewątpliwie luksusowe gniazdko robi wrażenie, ale czy każdemu z Was podoba się taki styl?

źródło: Youtube, Lifetime Polska

2 KOMENTARZE

  1. Pytam się gdzie ten luksus – chyba autor tego tekstu nigdy nie widział luksusowego domu lub mieszkania nawet jak na polskie warunki luksusu tutaj brak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here