Barbara Kurdej-Szatan popiera Trzaskowskiego

Kurdej-Szatan zdradziła, którzy celebryci popierają Trzaskowskiego? Niektóre nazwiska zaskakują

Nie jest tajemnicą, że Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej zagorzałych przeciwniczek Andrzeja Dudy wśród celebrytek. Aktorka znana między innymi z “M jak miłość” dołączyła właśnie do challenge’u zapoczątkowanego przez Małgorzatę Trzaskowską, żonę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego. Kurdej-Szatan nominowała też do wyzwania innych kolegów i koleżanki po fachu. Pojawiły się komentarze, że tym samym ujawniła listę celebrytów, popierających zmianę na fotelu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Pytanie tylko, czy wszyscy zaproszeni goście przyjmą wyzwanie i podobnie, jak Basia Kurdej-Szatan zadeklarują publicznie swoje poparcie?

Barbara Kurdej-Szatan popiera Trzaskowskiego. Kto jeszcze?

Barbara Kurdej-Szatan została nominowana do challenge’u przez Michała Żebrowskiego, który uczestniczył w wieczorze wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Kurdej-Szatan nagrała filmik, który zamieściła na swoim Instagramie. Pod postem pojawiły się też nazwiska innych celebrytów, których aktorka znana między innymi z “M jak miłość” nominowała do zabawy. Dlaczego to zrobiła? Fani nie mają wątpliwości. Ci celebryci też popierają Trzaskowskiego. Internauci zastanawiają się, czy podobnie jak Kurdej-Szatan nagrają film z poparciem dla kandydata Koalicji Obywatelskiej. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Pod filmikiem Basi pojawił się krótki wpis: “Wierzę w Polskę ! 💚 tolerancyjną, otwartą, piękną zewnętrznie i wewnętrznie i zdrową. I kocham 💚 a Ty ? W jaką Polskę wierzysz ? :)”

[irp posts=”2934″ name=”Niebezpieczne produkty dla psa. Dajesz to do jedzenia pupilowi? Natychmiast przestań”]

Gwiazda nominowała też do zabawy, czyli de facto poparcia Rafała Trzaskowskiego następujące osoby: Annę Korcz, Piotra Manię, Katarzynę Kurdej, Rafała Szatana, Annę Cieślak, Aleksandrę Domańską, Annę Muchę, Magdę Tacik, Julię Wieniawę, Filipa Cembalę, Julię Kuczyńską (Maffashion), Michała Ziembickiego, Antka Królikowskiego, Barbarę Garstkę, Jacka Jeschke, Adę Fijał, Sławka Uniatowskiego, Sandrę Kubicką oraz Michała Kocurka. 

Wszyscy już zastanawiają się, ilu z nich przyjmie zaproszenie i zadeklaruje poparcie dla Trzaskowskiego. Barbara Kurdej-Szatan zapewne liczy, że większość z nich. Nie jest żadną tajemnicą, że świat show-biznesu, czyli niemal wszyscy celebryci w większości popierają Trzaskowskiego w II turze wyborów prezydenckich.

źródło: Instagram

[irp posts=”2929″ name=”Trzaskowski pod ścianą. Kompromitujące fakty ujrzały światło dzienne”]


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.