„Zbuntowany Anioł”. Dziś Facundo Arana zupełnie nie przypomina serialowego Ivo (FOTO)

0
731
Zbuntowany Anioł

Pamiętacie wielki telewizyjny hit „Zbuntowany Anioł”? Z pewnością w latach 90. to był jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Miliony Polaków pasjonowały się losami biednej Milagros. Spójrzcie jak dziś wygląda Facundo Arana, czyli serialowy Ivo.

„Zbuntowany Anioł” dał mu sławę

Niewątpliwie argentyńska produkcja zdobyła serca ludzi na całym świecie. Bez dwóch zdań historia miłości pięknej sieroty Milagros i bogatego przystojniaka Ivo wzbudziła wielkie zainteresowanie także nad Wisłą. Od czasu emisji serialu „Zbuntowany Anioł” minęło przeszło 20 lat. Oto jak dziś wygląda aktor, który odtwarzał jedną z pierwszoplanowych ról.

Chociaż Facundo Arana ma na swoim koncie udział w wielu produkcjach, jednak to „Zbuntowany Anioł” dał mu ogromną sławę. Prawdopodobnie razem z Natalią Oreiro stali się znani w wielu miejscach na świecie.

Serialowy Ivo skończył w tym roku 48 lat. Trzeba przyznać, że mężczyzna bardzo się zmienił przez ostatnie lata. Już nie jest tym beztroskim młodzieniaszkiem, którego pamiętamy z serialu. Teraz to prawdziwy, dojrzały mężczyzna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

Facundo Arana ma wspaniałą rodzinę

Co ciekawe, gwiazdor produkcji „Zbuntowany Anioł” od 8 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z modelką Marią Susini. Warto dodać, iż para doczekała się trójki dzieci: Indii oraz bliźniaków Yaco i Moro. Z pewnością patrząc na zdjęcia widać, że Facundo nie może narzekać na życie prywatne. W jego domu wyraźnie panuje szczęście i miłość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

Bez wątpienia aktor serialu „Zbuntowany Anioł” uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną. Co ciekawe, zazwyczaj są to wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Na jego Instagramie odkryjemy mnóstwo zdjęć z wyjazdu na narty czy surfingu w wodach oceanu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Facundo (@facundoaranatagle)

Co sądzicie na temat obecnego życia Facundo Arany? Spodziewaliście się, że to tak rodzinny mężczyzna? A przede wszystkim, jesteście zaskoczeni tym jak dojrzale wygląda?

Źródło: Instagram

  1. Kamil Stoch złożył kibicom propozycję. Takiego odzewu chyba się nie spodziewał
  2. Beata Kozidrak chciała pomóc. Internauci wytknęli gwieździe wpadkę
  3. Dagmara Kaźmierska podpadła fanom. Chodzi o pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here