Już jutro powrót wyczekiwanej promocji sieci Biedronka. Klienci tym razem otrzymają aż 12 darmowych produktów

0
1186
Biedronka

Już niedługo Biedronka rozpoczyna niewiarygodną promocję na produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Tylko przez jeden dzień możesz kupić 24 piwa, a zapłacisz tylko za połowę! Sprawdź kiedy najlepiej wybrać się na zakupy, by móc otrzymać ulubione rodzaje i smaki.

W ostatnim czasie pogoda bywa bardzo zmienna, jednak możemy być niemal pewni, że ten weekend będzie bardzo gorący. Właśnie dlatego warto odwiedzić sieć Biedronka i zrobić zakupy, które urozmaicą letnie spotkania. Jeśli planujesz grilla lub spotkanie ze znajomymi z pewnością zainteresuje Cię powtórka z promocji piw. Sieć oferuje aż 12 napojów alkoholowych całkowicie za darmo. Jednak promocja trwa tylko jeden dzień.

Biedronka przecenia wybrane rodzaje piw

Podobne promocje pojawiają się ostatnio zaskakująco często, jednak rzadko kiedy można otrzymać aż tak wiele artykułów za darmo. Tym razem sieć powraca do oferty 12+12. Oznacza to, że przy zakupie 24 piw przy kasie zostanie nam naliczony rabat na 12 z nich. Zgodnie z zasadami sieci Biedronka najtańsze z nich otrzymasz gratis.

Rozpiska piw biorących udział w promocji jest naprawdę długa. Jednak możemy Was zapewnić, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy liczyć na to, ze za darmo otrzymamy różne rodzaje piw: Karmi, Heineken, Żywiec, Desperados, Corona, Somersby oraz Carlsberg. Warto zaznaczyć, że Biedronka umożliwia dowolne łączenie piw w promocji.

DZISIAJ GRZEJE:  Co się dzieje z Media Markt? Niewiarygodne doniesienia dotyczące zamknięcia

Jeśli planujesz na weekend grilla lub spotkanie ze znajomymi to idealnie się składa. Darmowe piwa otrzymasz podczas zakupów już w tę sobotę czyli 8 sierpnia 2020 roku. Jednak warto się pospieszyć i odwiedzić sklep Biedronka już z samego rana, ponieważ piwa w promocji wyprzedają się wyjątkowo szybko. Nic dziwnego, ponieważ niecodziennie możemy otrzymać aż 12 sztuk całkowicie za darmo!

Jednak jest jeden haczyk o którym warto wspomnieć. 12 darmowych piw to limit, który nie może być przekroczony. Sklep z łatwością to egzekwuje, ponieważ z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie klienci posiadający kartę lojalnościową: „Moja Biedronka”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here