TVN szuka chętnych do kontrowersyjnego programu. Internauci są wstrząśnięci: „Nie róbcie z kobiet desperatek”

0
TVN

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” zyskał ogromne zainteresowanie widzów. Dlatego TVN zdecydował się iść o krok dalej. Nowy program ma nieco inny cel, który dla wielu wydaje się absurdalny. Czy mimo to znajdą się chętni?

Stacja TVN ma zamiar ruszyć z nowym programem rozrywkowym. W tym celu zorganizowano casting dla kobiet, które zdeklarują się wystąpić przed kamerami. Okazuje się, że nie wszystkim cel programu przypadł do gustu. Część osób jest wręcz oburzona tym co stacja chce pokazać w telewizji. Uważają, że program będzie godził w godność płci pięknej i sprowadzał je do desperackich czynów w próbie stworzenia formalnego związku.

TVN wychodzi z nowym pomysłem. Czy to się sprawdzi?

Nowy program z pewnością wielu będzie się kojarzył z popularnym ostatnio „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Generalnie zamysł jest podobny. Uczestniczy mają razem stanąć na ślubnym kobiercu i stworzyć dopasowany związek na lata. Jednak główna różnica polega na tym, że do nowego programu zgłaszają się kobiety będące już w nieformalnym związku.

Stacja TVN poszukuje „odważnej kobiety, która weźmie los w swoje ręce i poprosi wybranka, żeby się z nią ożenił”. Reklama brzmi bardzo interesująco, tym bardziej, że wiele kobiet dość długo wyczekuje dnia kiedy stanie ze swoim ukochanym na ślubnym kobiercu. Dzięki programowi mogłaby skrócić nieco czas oczekiwania i na antenie pod okiem widzów poprosić wybranka o rękę. W Polce jednak tradycja nakazuje, aby to mężczyzna wyszedł z inicjatywą i uklęknął przed kobietą. Wiele osób odwrotną sytuację uważa za dość niedorzeczną.

DZISIAJ GRZEJE:
Szymon Hołownia długo ukrywał zatrważającą prawdę. Stan zdrowia był naprawdę dramatyczny

Pod reklamą nowego programu TVN o tytule „Kto odmówi Pannie Młodej?” pojawiło się kilka komentarzy, które sugerują, że takie działanie to istny „eksperyment”. Internauci dość krytycznie wyrażają się o programie, który ma powstać ze względu na to, że nakłania kobiety do „desperackich czynów”.

Czy taka postawa wynika z przekonań i tradycji polskich, a może jednak pomysł TVN jest zbyt nowoczesny i kontrowersyjny na nasze realia? Czekamy na Wasze opinie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here