W sieci Biedronka zrobisz zakupy w niedzielę wolną od handlu – jest jednak jeden warunek

0

Biedronka jest w naszym kraju jedną z najpopularniejszych sieci handlowych. Kusi klientów nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale jak już wiadomo również możliwością zakupów nawet w niedzielę wolną od handlu. Biedronka proponuje swoim klientom opcję darmowej dostawy do domu.

Wiele osób przywykło już do tego, że w niedzielę handlową nie zrobi żadnych zakupów. Jednak za sprawą popularnej sieci handlowej jaką jest niewątpliwie Biedronka, jest to możliwe. Warunkiem jest jedynie posiadanie odpowiedzniej aplikacji.

Biedronka kusi klientów darmową dostawą produktów zamówionych za pośrednictwem aplikacji Glovo. Co ważne sklep internetowy Biedronka otwarty jest także w niedziele niehandlowe. Sieć sklepów poszerzyła asortyment produktów do około 2 tys. towarów dostępnych do zamówienia online.

Sieć Biedronka nie wprowadziła ograniczeń co do wagi oraz ceny zamawianych produktów. Średni czas dostawy po dokonaniu zamówienia wynosi obecnie 45 minut. Od 28 lipca każdy klient Biedronki może skorzystać z darmowej dostawy do domu.

Warunkiem jest zakup produktów powyżej 199 zł. Symboliczna kwotę 5,99 zł zapłacimy, gdy nasze zakupy będą się mieściły w granicach 150 zł – 198,99 zł. Z kolei, gdy zakupy będą zrobione za kwotę 50zł – 149,99zł do rachunku zostanie nam doliczona kwota 9,99zł. 12,99zł zapłacimy przy zakupach poniżej 50zł.

Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy w niedziele wolną od handlu

Obecnie zakupy z Biedronki przez aplikację Glovo można zamówić do domu w 21 polskich miastach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, , Lublinie, Białymstoku, Olsztynie, Sosnowcu czy Rzeszowie. Wszystkie miasta znajdziesz na poniższej mapie.

Źródło: Biedronka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here