Joanna Koroniewska odkryła nieco ciała. Zdjęcie w bikini robi furorę

0
Joanna Koroniewska w bikini

Joanna Koroniewska wypłynęła na wielkie wody dzięki roli w „M jak miłość”. Choć z serialem Telewizji Polskiej pożegnała się już dobrych kilka lat temu, to wciąż znajduje się w czubie najpopularniejszych polskich gwiazd. Wszystko dzięki małżeństwu z Maciejem Dowborem, a także niezwykłej aktywności pary w social mediach. Koroniewska właśnie wrzuciła tam zdjęcie w bikini, które komentowane jest od przysłowiowego Bałtyku aż po Tatry.

Joanna Koroniewska paraduje w bikini

Żona Macieja Dowbora wrzuciła zdjęcie w turkusowym bikini. Fotka od razu przypadła do gustu jej fanom, choć pod zdjęciem, co naturalnie pojawiło się też sporo hejtu.

Joanna Koroniewska zasłynęła dzięki roli Gosi w „M jak miłość”. Na planie najpopularniejszego polskiego serialu występowała od 2000 do 2013 roku. Obecnie niemal całą swoją aktywność przeniosła do social mediów, gdzie występuje u boku swojego męża, Macieja Dowbora.

Koroniewska w ostatnich latach zasłynęła także między innymi z polskiej wersji audiobooka Pięćdziesiąt twarzy Greya.

DZISIAJ GRZEJE:
Niebezpieczne produkty dla psa. Dajesz to do jedzenia pupilowi? Natychmiast przestań

Zobaczcie, jak Joanna Koroniewska prezentuje się w bikini na Instagramie.

 

„Figura 15 latki”, „Jesteś boska”, „Ale cudownie”, „Wyglądasz coraz młodziej”, „Odważnie i pięknie” – to jedne z komentarzy, które pojawiły się na Insta pod zdjęciem Koroniewskiej.

DZISIAJ GRZEJE:
Marcelina Zawadzka jednym zdjęciem rozgrzała pół Polski. Co za widoki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here