Emeryci zadowoleni. Rafał Trzaskowski zapowiada wyższe emerytury

Emeryci zagłosują na Trzaskowskiego? Zapowiada, że podniesie emerytury

Już tylko sześć dni dzieli nas od drugiej tury wyborów prezydenckich. Wszystko wskazuje na to, że przed głosowaniem nie dojdzie do bezpośredniej konfrontacji Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy w debacie prezydenckiej. Niemniej jednak, obaj kandydaci starają się przekonać jeszcze niezdecydowanych wyborców. Naturalnie, wykorzystują do tego obietnice wyborcze. Rafał Trzaskowski wpadł na pomysł, jak przekonać do siebie polskich seniorów. Obiecuje, że za jego prezydentury emeryci będą mogli liczyć na dodatkowe pieniądze.

Emeryci przesądzą o zwycięstwie Trzaskowskiego?

Podczas spotkania w Katowicach, Rafał Trzaskowski złożył emerytom obietnice. Chce podnieść ich emerytury! Kto otrzymywałby wyższe świadczenia? Naturalnie nie wszyscy seniorzy, ale spora ich część załapała by się do pomysłu Trzaskowskiego.

Przypomnijmy, że do tej pory emeryci mogli być wściekli na Rafała Trzaskowskiego. To właśnie jego partia, Platforma Obywatelska podniosła wiek emerytalny, który przywrócił rząd Prawa i Sprawiedliwości. Teraz jednak role mogą się odwrócić.

Wszystko z powodu deklaracji, którą Rafał Trzaskowski złożył wraz ze swoją małżonką, Małgorzatą. Zdaniem kandydata Koalicji Obywatelskiej na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, polskie emerytki powinny otrzymywać wyższe świadczenia. Każda kobieta, za każde urodzone dziecko powinna mieć doliczone 200 złotych dodatku emerytalnego.

Czy ten pomysł zaważy o tym, że emeryci w drugiej turze wyborów prezydenckich poprą Rafała Trzaskowskiego i odniesie on zwycięstwo nad Andrzejem Dudą? Przekonamy się o tym za sześć dni. Póki co, sondaże wyborcze wskazują na zaciętą rywalizację, pomiędzy obecnie urzędującym Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, a Rafałem Trzaskowskim.


3 komentarze
misza

06/07/2020 @ 19:35

Reply

Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Mówi się nigdy nie mów nigdy, Ja mówię nigdy na kłamce nie zagłosuje.

misza

06/07/2020 @ 19:37

Reply

Kłamiecie gdyż ja nie widziałem tego co twierdzicie że już było. Jak wam nie pasują krytyczne odpowiedzi to powiedzcie.Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Mówi się nigdy nie mów nigdy, Ja mówię nigdy na kłamce nie zagłosuje.

AAAA

09/07/2020 @ 20:36

Reply

Ale to już było.PO i ludzie p.Trzaskowskiego i p. Tuska kłamali ,kłamią i kłamac będą. Nigdy więcej ich w rządzie

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.