Niebezpieczne produkty dla psa. Dajesz to do jedzenia pupilowi? Natychmiast przestań

0
Niebezpieczne produkty dla psa

Stwierdzenie, że „pies jest przyjacielem człowieka” nie jest pustym sloganem. Istnieje wiele udowodnionych faktów, potwierdzających tę tezę. Dlatego też warto zważać na to, co dajemy do jedzenia psu. Niektóre, bardzo popularne produkty, które często są składnikami naszych dań, mogą być śmiertelnie niebezpieczne dla Twojego pupila. Zobacz ich listę i jeżeli kiedykolwiek dawałeś/aś coś takiego do jedzenia psiakowi, natychmiast zaprzestań, gdyż są to bardzo niebezpieczne produkty dla psa, które mogą wpłynąć negatywnie na jego zdrowie.

Niebezpieczne produkty dla psa

W poniższej galerii zamieszczamy siedem, najbardziej niebezpiecznych produktów dla psa. Niestety, ale część z nich jest bardzo często dawana psiakom do jedzenia, kiedy te wyczekują i merdają ogonem pod stołem, czy przy fotelu. To bardzo duży błąd. Zobacz poniżej o jakich produktach mówimy i w jaki sposób, negatywnie wpływają na zdrowie psa.

[ngg src=”galleries” ids=”17″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Pies to zwierzę, które kocha człowieka bezwarunkowo. Dlatego też warto czytać wszelkiego rodzaju poradniki i zatroszczyć się o jego zdrowie, jak najbardziej się da. W ten sposób choć w mały sposób odwzajemnimy olbrzymią więź, jaką darzy nas pies. Warto omijać niebezpieczne produkty dla psa. To, że pies czasem domaga się „ludzkiego” jedzenia nie oznacza, ze koniecznie musimy mu je dać. Zwłaszcza, kiedy może negatywnie wpłynąć na jego zdrowie. W obecnych czasach jest naprawdę bardzo wiele przysmaków ukierunkowanych właśnie do pupili – nawet w zależności od wieku, czy rasy psa.

Udowodniono także, że pies pod wieloma aspektami, między innymi, jako towarzysz spacerów, czy aktywności fizycznej dba o zdrowie i kondycję człowieka. Dlaczego więc, my nie mamy dbać o jego samopoczucie, unikając niebezpiecznych dla psa produktów?

DZISIAJ GRZEJE:
"Klan": Tak mieszka Paulina Holtz. Cóż za luksus!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here