Marcelina Zawadzka jednym zdjęciem rozgrzała pół Polski. Co za widoki!

0
7925
Marcelina Zawadzka wygląda jak anioł

Marcelina Zawadzka to zdaniem wielu fanów, najpiękniejsza twarz Telewizji Polskiej. Zawadzkiej wszędzie pełno. Nie tylko na antenie TVP, gdzie jest prowadzącą Pytanie na śniadanie, ale również w mediach społecznościowych. Była Miss Polonia często wchodzi w interakcje z fanami, a sama chętnie angażuje się również w różne kampanie reklamowe, jak chociażby ostatnio z marką Avon. Tym razem jednak Zawadzka przeszła najśmielsze oczekiwania fanów. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, po których, niejednemu mężczyźnie temperatura podskoczy o co najmniej kilka stopni.

Marcelina Zawadzka czwartym zdjęciem rozgrzała pół Polski

Poniżej zamieszczamy zdjęcia, które kilka godzin temu pojawiły się w sieci – na Instagramowym profilu Marceliny Zawadzkiej. Aż trudno znaleźć słowa, aby opisać czwarte zdjęcie. To trzeba po prostu zobaczyć.

*Galerię zdjęć możesz przewijać przyciskami pod zdjęciem.

[ngg src=”galleries” ids=”18″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]W ostatnim czasie Marcelina Zawadzka została ambasadorką kosmetycznej firmy Avon. To właśnie dlatego, na Instagramie zamieściła widoczne powyżej zdjęcia zza kulis. Trzeba przyznać, że Avon z taką ambasadorką może osiągnąć prawdziwe sukcesy.

DZISIAJ GRZEJE:  Niebezpieczne produkty dla psa. Dajesz to do jedzenia pupilowi? Natychmiast przestań

O Zawadzkiej słów kilka…

Marcelina Zawadzka to bowiem modelka, prezenterka telewizyjna, która jest darzona olbrzymią sympatią. Mówi się nawet o tym, że to nie tylko najpiękniejsza, ale i najbardziej utalentowana prezenterka TVP. Tak naprawdę, zdaniem niektórych fanów, wkrótce mają się posypać kolejne propozycje dla Zawadzkiej. Ona sama wkroczyła na salony w 2011 roku, kiedy to jako skromna dziewczyna z Malborka sięgnęła po koronę Miss Polonia. Nasz kraj reprezentowała również w konkursie piękności Miss Universe 2012, gdzie jako jedyna Polska od 1989 roku zakwalifikowała się do Top 16.

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here