Barbara Kurdej-Szatan została mamą po raz drugi! Aktorka pokazuje zdjęcia syna

0

Barbara Kurdej-Szatan doczekała się momentu, w którym wreszcie powitała swojego syna na świecie. Jako pierwszy radosną nowinę przekazał wszystkim fanom Basi, jej mąż Rafał Szatan. Mężczyzna opublikował na Instagramie zdjęcie wraz z synem.

Barbara i Rafał Szatan zostali szczęśliwymi rodzicami po raz drugi. Para ma już ośmioletnią córkę Hanię. W maju 2020 roku media społecznościowe obiegła informacja, iż Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz drugi zostaną rodzicami. Aktorka i muzyk potwierdzili doniesienia, a od dwóch dni mogą cieszyć się pełnią szczęścia, gdyż na świat szczęśliwie przyszedł ich synek.

Rodzina Szatanów jest w komplecie

Wniebowzięci rodzice nadali swojemu synowi na imię Henryk. Rafał nie krył przed fanami, że jest bardzo dumny z Basi, dodał nawet rozczulający wpis pod postem na swoim Instagramowym profilu.

„Jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was! No… to mamy już komplet” – Napisał Rafał

„Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda” – napisał Rafał Szatan na Instagramie pokazując się z synem

Barbara Kurdej-Szatan całą ciąże był aktywna na Instagramie. Obserwujący mogli niemal na własnych oczach przekonać się jak rośnie mały Henio, będąc jeszcze u mamy w brzuchu. Basia w zaawansowanej ciąży chętnie dzieliła się z wszystkimi fotografiami np. z przepięknej ciążowej sesji.

Aktorka sama przyznaje, że był to bardzo emocjonalny i piękny czas. Zarówno dla niej jak i dla całej rodziny Szatanów, jednakże przygoda dopiero się zaczyna.

To był przepiękny czas … ale przygoda dopiero się zaczyna! 😀 ❤️👶🏼❤️

https://www.instagram.com/p/CFhpsSbnBgm/

Zobacz koniecznie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here