Dziś Dzień Szpilek – dołącz do grona pomagających! To takie proste!

0
756

Dziś czyli w piątek 25.09.2020 roku obchodzimy po raz kolejny tak zwany Dzień Szpilek 2020. Zasady są bardzo proste, każdy z nas może wspomóc akcję swym zdjęciem. Jeśli nie wiesz o co chodzi, z radością wyjaśnimy Ci szczegóły akcji!

II Ogólnopolski Dzień Szpilek właśnie trwa, więc nie zwlekaj załóż szpilki i pomagaj dzieciom chorym na raka! Zasady są bardzo proste!

Co należy zrobić, by wspomóc dzieci chore na raka

Dziś 25 września po raz kolejny Moliera 2 wraz z fundacją Alivia zainicjowało wyjątkową akcję w mediach społecznościowych – Dzień Szpilek. Aby wziąć udział należy tego dnia wrzucić zdjęcie w szpilkach na Instagram lub Facebooka z hasztagiem #DzienSzpilek. Pamiętając o tym, że post musi być publiczny. Za każde zdjęcie Moliera 2 przekazuje 2 złote na rzecz dzieci chorych na raka z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą.

To wspaniała akcja, która w tym roku ma już swoją drugą edycję. W 2019 roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzięki aktywnym udziale wszystkich uczestniczek Moliera 2 przekazało dla Fundacji Alivia działającej na pomoc osobom z chorobą nowotworową ponad 30 000 złotych. W ciągu 24 godzin na Facebooku oraz Instagramie opublikowanych zostało ponad 15 000 postów.

Do akcji włączyło się już mnóstwo gwiazd między innymi Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Znajdź się wśród nich i dodaj zdjęcie swoich szpilek! Pomagajmy, to takie proste!

https://www.instagram.com/p/CFj0GwtsPNW/

https://www.instagram.com/p/CFjxrx_JqDF/

https://www.instagram.com/p/CFkEjpcHJgJ/

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://www.moliera2.com/static/331/regulamin-akcji–dzienszpilek.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here